Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

fora je sto to ostrvo mozes da iskoristis samo u slucaju kad sam projektujes kucu. interesantna je poplava tih modela u ponudi, dok se projektovanje kuhinja i trpezarija nastavlja da radi po principu saca a retko kao nastavak salona.druga manijakalnost je minijaturno kupatilo. svi ti ludaci koji to projektuju, nikad sami sebi to ne bi naparavili..
Svidja mi se druga, može i da se prilegne malo. Ona sa ostvrom je super, ali moraš da izvodiš(ako već nemaš) gas do sredine kuhinje.
Link to comment

ceka me taj pakao sa krecenjem i drvenarijom i svim sto uz to ide, ali se jos pravim skarlet o'hara zbog izmestanja macora i pakovanja jebenih knjiga.nego, imam fiksaciju na one velike podne plocice da ih polepim i po dnevnoj sobi koja je ionako izjedna sa kuhinjom, da ne moram vise nikad da se drkam sa glupavim hoblovanjem i cinculiranjem parketa. ali svi prevrcu ocima sa najjacim argumentom da ce da bude hladno po podu. kako moze da mi bude hladno na sestom spratu sa centralnim grejanjem u dnevnoj sobi, a nije u kuhinji, na milimetar odatle? glupost cini mi se, svi zastupaju sindikat hoblovaca.jel da da nije glupo da se ture plocice umesto parketa?

Link to comment

i ja u sadašnjem stanu imam podno grejanje :-), ali moliću lepo u kuhinji i kupatilu su pločice, a u sobama* i predsoblju je kako i dolikuje -- parket -_-*čak i u dnevnoj koja je spojena sa kuhinjom

Link to comment

kako funkcioniše parket sa sobnim grejanjem ?????pa to bi trebalo da je rasušeno samo takoinače, podno grejanje u prostorijama u kojima se duže zadržava nije baš preporučljivo, iz više razloga

Edited by duda
Link to comment
kako funkcioniše parket sa sobnim grejanjem ?????pa to bi trebalo da je rasušeno samo tako
a otkud ja znam :huh:, nema nikakvih problema
inače, podno grejanje u prostorijama u kojima se duže zadržava nije baš preporučljivo, iz više razloga
ju, kako to?i kako su onda smeli da naprave čitave zgrade sa samo i jedino podnim grejanjem? :huh:
Link to comment

pa to je pre par godina postala baš moda, mislim, to podno grejanjeovo radijatorsko, ispod prozora je skroz logično po svim zakonma fizike je to najispravnije mestoprvo uz spoljnji zid, potom ispod prozora, znači topli vazduh kojeg emituje radijator i koji ide u vis, sprečava prodor hladnog preko prozorapodno grejanje je prihvatljivo za kupatila i bazene (kod bazena je nezaobilazno) i to je ok jer su to prostori u kojima ima dosta vlage a malo prašine.u dnevnom boravku, na primer, podno grejanje tera svu prašinu sa poda gore, pa ona opet pada dole, znači non-stop vrtloži prašinu u prostoriji.osim toga, čitala sam neku studiju da dugi boravak u prostorijama sa podnim grejanjem loše utiče na skočne zglobove.ok, nije to sve ništa drastično, da ne bude sad da širim panikuipak, iz svega što sam do sada naučila o raznim sistemima grejanja, nikada nikom ne bih preporučila podno grejanjezidno (i to za spoljne, tj. hladne zidove) da

Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...