Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Zavisi od branda, dimenzija, kapaciteta, šta sve ima od programa, dužine garancije, u kojoj radnji kupuješ, da li je neka promocija .... ali generalno od recimo 40tak hiljada dinara pa naviše.

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Ova moja je bila na snizenju 44.999, Tehnomanija, on line prodaja

 

Platila si veš mašinu malo više nego renne peglu, a čika te da si buržujka... Ccc...

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Platila si veš mašinu malo više nego renne peglu, a čika te da si buržujka... Ccc...

zar ne vidiš da sam dostojanstveno to istrpela.

Link to comment
  • 1 month later...
9 hours ago, mraki said:

Jel koristio neko onaj flomaster za fugne?

Ima li taj proizvod smisla, lepo prekrije, ne ljušti se i ne sapira?

Ono, ne bih da napravim još veći haos…


Ja sam flomasterisaotm kod matoraca u starom kupatilu, potrosio sam jedan i po flomaster za nekih 4-5kv poda, doduše fugne su bile baš u očajnom stanju.

 

Naoružaj se strpljenjem, i preporuka da dobro opereš pod pre početka, ja sam uzeo sundjer i onu žicu za sudove i drljao po fugnama. Tu se skupi svakakve prašine i masnoće, a što ih više očistiš lakše će flomaster da se primi.

Flomaster ima onaj klik mehanizam na vrhu i to sam često koristio, uz treskanje, da potera boju. Uz njega dobiješ i rezervni vrh, obavezno ga zameni kad ovaj postane suviše hrapav i rascvetan. Otprilike na pola flomastera, mada ne možeš znati koliko je još ostalo. Delove do kojih nisam mogao da dodjem flomasterom sam popunjavao belim mat lakom za nokte.

 

Na kraju svega sam zadovoljan kako je ispalo, vidi se da to nije profy rad, ali je na pogled neuporedivo bolje. Tamne fugne na belom podu su grozomorne, a i nekako neminovne nakon par

godina korišćenja.

  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...