Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

13 hours ago, Jumanji said:

I ovi dizajneri, ne znaju vise sta ce da smisle, ohm..
Tacno bih dobila neki poremecaj da je imam na zidu emoji849.png

2876f70a532ebbdb75013a33e606578f.jpg

A najproblematicniji mi je ram, tacnije gornja ivica, polica i ova krajnja vertikalno desno. U sredini ajd ok
 

 

Što je meni ovo kul, nadam se da Mefisto izlazi iz pentagrama na zidu.

Link to comment
  • 1 month later...

Ajd da se nadovežem na pitanja o sijalicama. Hteo bih da uzmem jedan luster za stan ali u njega idu sijalice E14 sa užim grlom i sada guglam da li postoji ekvivalent koj ima jačinu kao obična od 100W pa sma našao odgovor da treba da bude Led sijalica jačine 12W da bi imala jednaku jačinu onoj običnoj od 100W. Međutim takve led ne nalazam u ponudi nalazim najviše od 8-9W. Jel ima neko d ame uputi da li mogu te ili pak da jurim one od 12w?

Link to comment
Ajd da se nadovežem na pitanja o sijalicama. Hteo bih da uzmem jedan luster za stan ali u njega idu sijalice E14 sa užim grlom i sada guglam da li postoji ekvivalent koj ima jačinu kao obična od 100W pa sma našao odgovor da treba da bude Led sijalica jačine 12W da bi imala jednaku jačinu onoj običnoj od 100W. Međutim takve led ne nalazam u ponudi nalazim najviše od 8-9W. Jel ima neko d ame uputi da li mogu te ili pak da jurim one od 12w?
Koliko tih grla će imati luster?

Da ti ne bude prejako?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
53 minutes ago, Moća said:

3.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

gledaj da su što žuće tj da imaju što nižu t°

 

tri će da svetle sasvim dovoljno

 

 

 

sem ako nemaš nameru da operišeš na srcu u dnevnoj sobi

Link to comment
Uzecu neke 2700-3000k.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


To ti je ok što se tiče atmosfere[emoji769].
Da ti soba nema šmek bolničkog hodnika.
Ipak ne znam kolika ti je soba.
Ali realno, probaj, ako ti se ne svidi kupiš druge sijalice, slabije, jače, "toplije", "hladnije"...
Nije to sad nešto da ne možeš da se nađeš...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
25 minutes ago, Moća said:

Uzecu neke 2700-3000k.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

to je bombonica

uzmi prvo slabije, pa ako ne bude dovoljno lako ćeš da promeniš za jače

Link to comment
  • 3 months later...

e tu povedi računa, oni rade za neke italijane i to ume da košta poprilično, al kad im skinu dizajn i malo preprave to je povoljno, al i dalje za klasu iznad ostale domaće proozvodnje

Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

e tu povedi računa, oni rade za neke italijane i to ume da košta poprilično, al kad im skinu dizajn i malo preprave to je povoljno, al i dalje za klasu iznad ostale domaće proozvodnje

A veruj mi da npr Simpo najskuplja plus da je natovare na kamion i doteraju ovde u Norvesku kosta manje nego sofa Made in Norge.Razmisljam da uzmem jedan kauc za gostinjsku sobu i ugaonu .Danas legnem na kauc sa mehanizmom da probam.Knedla u grlu,noge iznad glave,kao trombozu da imam u venama pa da smanjim cirkulaciju.Moracu libelu da nosim da vidim da li je pod neravan ili krevet.Hiljadu eura inace kosta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...