Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Kupi televizor sa okruglim ekranom, da upotpunis geometrijsku harmoniju sa komodom

 

Esid: i zamku za snove razapneš u onom otvoru dole. 

 

Mnogo ti je kul komoda :)

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da ovo nije "presek" mislim da su spojeni delovi....

.... Shiit has hit the fan!
 

Ma vidim, svejedno, kubatura drveta je impozantna za popunjavanje praznog prostora ispod televizora koje nema namenu

Link to comment

pa da..problem je neprakticnost

 

inace tata sorsuje drvo dosta sustejnbli sad se vec proculo po komsiluku i okolo da on radi sa drvetom pa kod njega  ugl zavrse bolesni ili orasi koji smetaju zicama ili podizu temelje...

jednu ogromnu vrbu je izvukao iz Dunava dok je naisla i nasukala se na obalu...i tako...gde god cuje da neko u selu sece drvo koje mu ne treba ode da vidi sta je i kako...bas retko kupuje drvo na stovaristu..

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Treba da kupim nekoliko Led panela, nadgradnih. Uglavnom, onih za oko 800din okruglih i kvadratastih ima svuda, ali im estetika nije jača strana. 

Ako ima za preporuku malo skupljih a lepših, kvalitetnijih i dugotrajnijih što bi opravdalo cenu, tako do 2-3000 din  za preporuku, ili da uzmem ove, ako ih neko ima, kako su se pokazale?

Da idem na 3000K jačinu sve ili?, trebalo bi mi za kuhinju, hodnik i kupatilo.

Link to comment
9 hours ago, El Guapo said:

Treba da kupim nekoliko Led panela, nadgradnih. Uglavnom, onih za oko 800din okruglih i kvadratastih ima svuda, ali im estetika nije jača strana. 

Ako ima za preporuku malo skupljih a lepših, kvalitetnijih i dugotrajnijih što bi opravdalo cenu, tako do 2-3000 din  za preporuku, ili da uzmem ove, ako ih neko ima, kako su se pokazale?

Da idem na 3000K jačinu sve ili?, trebalo bi mi za kuhinju, hodnik i kupatilo.

Eglo su ti skuplji, lepsi i kvalitetniji. Cesto ima u Lidlu LED paneli, nisu skupi a ok su.

Link to comment

I ovi dizajneri, ne znaju vise sta ce da smisle, ohm..
Tacno bih dobila neki poremecaj da je imam na zidu [emoji849]

2876f70a532ebbdb75013a33e606578f.jpg

A najproblematicniji mi je ram, tacnije gornja ivica, polica i ova krajnja vertikalno desno. U sredini ajd ok

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, El Guapo said:

 

kelvinima(k) se označava t° svetla, što je niža to je svetlo žućetm

ja lično više volim toplo svetlo tako da sam za sebe uzimao te sa niskom t°, ta temperatura je prilično varijabilna kod konfekcije, i nije nikakav reper. niža kelvinaža je prijatnija za oko i moj ti je savet da takve kupiš
 

u kupatilu sam stavio najjaču, ako se ne varam 24w, u kuhinji nešto slabiju 18w a ima i led traka na visećim elementima plus fino dnevno osvetljenje, u hodniku je najslabija od 16(ili 12)

 

 

 

generalno su u pitanju kinezi, ova rasveta renomiranih proizvođača tipa filips/osram su oko 5 soma, ako finansije nisu problem oni su dakako bolji izbor, ovo iz lidla ne znam šta je

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...