Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

hvala drugari i ja sam ponosna..mada ovo mu i jeste najbolji dosadasni uradak!

 

dosta je slobodan u primeni prakticnosti i preciznosti :D pa tako imamo gomilu vrata koja se ne zatvaraju i fijoka koje se tesko otvaraju i zatvarju ali sta da mu radimo kad covek voli da pravi...i za ovo cemo videti kako ce se ponasati kad pocne da se koristi..ali na to smo vec navikli :D

 

stolovi su ok,bude i tu raznih gresaka ali sto je sto i bude neki bas dobar nego pomicni delovi su mu problem :D

 

Link to comment
20 hours ago, Ras said:

Preterujete.

Ukoliko se morgana odluči da pravi, ili traga za materijalima i stolarima, bilo bi dobro čuti poneku informaciju.

Lepota ovog stola, kako vidim, je baš u materijalu, a nemam pravi uvid u ponudu na tržištu.

 

Daleko jednostavnija (i jeftinija) izrada bila bi od čamovine, gde bi se verovatno i u Uradi sam pronašle odgovarajuće letve za nogare i ploče za radnu površinu i isecanje ovih trapeza. No, to je onda sasvim drugačija tekstura drveta.

 

 

hvala :)

svakako ću se raspitati kod stolara o cijeni. malo znam o drvetu, tvoji savjeti su mi superkorisni.

Link to comment
  • 3 months later...

Pozdrav svima!

U potrazi sam za kvalitetnom ergonomskom stolicom za rad od kuce, posto radim na racunaru a kod kuce nemam odgovarajucu stolicu.

Pronasla sam ove dve na nekoj akciji: 
https://www.stoloviistolice.com/prodavnica/wau/
https://www.stoloviistolice.com/prodavnica/zoe/

 

Da li neko ima jednu od ovih stolica? Obzirom na cenu, ocekujem da budu kvalitetne i udobne, ali nista ne mora da znaci, pa zbog toga pitam da li neko zna?

Hvala unapred!

Link to comment

ne znam za te stolice, bas te modele

samo sam primetila da sam postala alergicna na te kancelarijske stolice pa sam kupila fotelju. udobnija mi je, ne osecam se kao rob da moram da radim tj radim za kompjuterom, psihicki mi lakse sa sedim za stolom i radim. 

 

svaka pomisao da nesto MORAM me izludi jer mora samo da se umre. 

 

anyway, ja bih fotelju umesto tih stolica, to sam htela da kazem :)

Link to comment

mislim da sam ovde negde videla mogucnost da od potkrovlja stave dva prozora koja se otvaraju pa kao balkoncic ali sad ne mogu da nadjem. 

 

znate li na sta mislim i kako se to zove i ima li neko firmu da preporuci? i koliko kosta da se instalira?

Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

mislim da sam ovde negde videla mogucnost da od potkrovlja stave dva prozora koja se otvaraju pa kao balkoncic ali sad ne mogu da nadjem. 

 

znate li na sta mislim i kako se to zove i ima li neko firmu da preporuci? i koliko kosta da se instalira?

velux cabrio balkon

pogledaj na njihovom sajtu 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...