Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

super..nego napunices i tri takve da imas..samo polako..

 

 

mi sad pravili garderober i cipelarnik..cipelarnik je normalnih dimenzija pa je ok prostora a garderober kad smo smisljali ja reko 1,70 visine kaze m ,,ma stavi 2m neka ima,,

...i sada ima gomila prostora u njemu koja me uzasava jer znam da ce se popuniti...bespotrebno...

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Ubacio sam dodatnu policu u špajz. 

Količina zadovoljstva koju sam osetio tokom preslagivanja koječega natrpanog u isti i u novonastalom višku prostora je neopisiva. :D 

 

Molim da se obrati pažnja na poslednju nagnutu policu za povrće, krUmpir, lukac i sl, my personal favourite. :D


Špajz - najbolja stvar na svetu... 

 

Prije:

 

iyX046Z.jpg

 

Poslije:

 

gjtz6ZK.jpg

 

Nama ovako izgledaju i spajz i podrum, police su za takve prostore zakon :)

Link to comment

@Mil@n Jesi sam pravio police?

 

BTW, sad mi rođaka šalje slike kako je njen sin "sredio" prostor u stanu za špajzu...

I ja pogledam a on stavio ona klizeća vrata koja se "preklapaju" u klizanju...

Jedini je problem što se takvim sistemom ta vrata klizaju u predelu samog otvora prostorije, stalno biti zatvorena polovina otvora za ulazak u tu prostoriju.

Što je najgore on ima prostora na spoljnom zidu, da pusti te klizne šine još po pola metra spolja i to bi bilo taman da lepo otvori ulaz...

Al gledala se Brava Casa i ostali fensi časopisi

Sad se suzdržavam da ne njanjam i gunđam ako me pitaju:

Kako ti se čini?

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Da, doveo lika da premeri, poenta je bila da uklopi sa ovom desno koja stoji tu desetljećima.

Zato nisam stavio stranicu sa te strane i ostavio samo taj noseći stub, da može se provlače stvari i sl, mada možda sam mogao samo da ih pričvrstim jednu za drugu sa nekom letvicom, bilo bi još bolje u smislu prostora.. Ali možda i problem jer ima 1, 2mm razlike, pa bi se možda rasklimavalo..

Kako god, prostora koliko hoćeš, uživancija.

Još mi je car naplatio celu tu policu 5500, 3500 materijal i 2000 ruke... Kralj. Bio sam spreman na minimum 7, 8.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

evo mi danas resili da spremimo plakar off doom ..to je bio neiskoriscena nisa pored stepenica gde smo napravili police i klizna vrata i gde je zavrsavalo sve po kuci unazad 15god..

igracke iz detinjstva,obuca,torbe,dzidzabidze..papiri od dve firme ugasene pre 10god...tu stoje sezonski tepici,putne torbe...punjaci i stari telefoni,kablovi...uzas..misim nasla sam caletove skripte i papiri sa fakulteta koji je zavrsio 1980.

 

kad se pobaca smece ostace vise od pola prostora slobodno..

 

Edited by ivy
Link to comment

kakvi su ovi neki iz e-reciklaze?

sta nose,jel dolaze da nose,jel zakeraju oko kolicine i vrste?

jel imate neku preporuku?

 

svakako ih moram zvati da vidim jel dolaze u moje selo al reko da prvi pitam za iskustva

Link to comment

Ne znam za sezonski tepih ali postoji staza sa kuhinju. :D Moram priznati da je super ispalo, malo se utoplio prostor a i mnogo manje sranja je po (crnim) pločicama. Tj na njima se sve vidi a na ovom ništa, povremeno usisam kad i stan i banja. A i vizuelno se lepo uklopilo.

Link to comment
22 hours ago, Mil@n said:

Količina zadovoljstva koju sam osetio tokom preslagivanja koječega natrpanog u isti i u novonastalom višku prostora je neopisiva. :D 

 

dragi druže, imam ja jednu prostoriju u zidu, na otprilike 1.20 visine, u njoj se ne možeš ispraviti, a unutra samo popovo uvo što nema, te kako vidim zadovoljstvo koje isijavaš preslažući, pozivam te da jednog vikenda budeš moj gost i organizuješ mi taj prostor. ja se u toj prostoriji ne mogu dugo zadržavati, guši me i pretoplo je i od prašine mi se naduje lice pa budem ko botoksirana, zato je večito haos u njoj. 

Link to comment

 

3 hours ago, ordi said:

 

dragi druže, imam ja jednu prostoriju u zidu, na otprilike 1.20 visine, u njoj se ne možeš ispraviti, a unutra samo popovo uvo što nema, te kako vidim zadovoljstvo koje isijavaš preslažući, pozivam te da jednog vikenda budeš moj gost i organizuješ mi taj prostor. ja se u toj prostoriji ne mogu dugo zadržavati, guši me i pretoplo je i od prašine mi se naduje lice pa budem ko botoksirana, zato je večito haos u njoj. 

 

Hvala, ali ne bih ni ja da se botoksiram. :D

 

4 hours ago, Mil@n said:

Ne znam za sezonski tepih ali postoji staza sa kuhinju. :D Moram priznati da je super ispalo, malo se utoplio prostor a i mnogo manje sranja je po (crnim) pločicama. Tj na njima se sve vidi a na ovom ništa, povremeno usisam kad i stan i banja. A i vizuelno se lepo uklopilo.

 

4Bizc9M.jpg

Link to comment
10 hours ago, zorglub said:

Postoje sezonski tepisi?

 

 

to moja mama ima trip i menja ..ima tanje tepihe za leto i deblje za zimu...ne bih znala puno o tome ja mrzim tepihe i zavese i nemam ih..

 

Link to comment

ja mrzim sve te bespotrebne stvari...ok,imam nekoliko jastuka ali nista vise..

 

 

gleda te emisije o uredjivanju i jezim se od kolicine  vazni,cupova,raznoraznih ukrasa,prekrivaca, 50 stocica i 150 fotelja i stolica..pa stave jos i dva tepiha jedan preko drugog...ja bih tu poludela..

Link to comment

Kako je tacno tepih beskorisna stvar? Kad je zima bude toplije, kad dete skace onda odrzava koliko-toliko dobre odnose sa komsijom ispod i slicno.

Zavese te stite ako ne zelis da ti svako gleda unutra a nemas roletne npr. (i jedne i druge moras da peres)

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...