Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

imam jednu drugaricu koja je opsesivna u kuhinji, i stvarno joj nije lako s tim u zivotu. kupatilo, ceo stan, s dve zivotinje koje se linjaju, hoda se u cipelama, to joj nista ne smeta, al ako vidi fleku od vode na sporetu od inoksa dobije nervni slom, odma mora da glanca :D

 

 

 

Edited by darling
Link to comment
1 hour ago, darling said:

ako vidi fleku od vode na sporetu od inoksa dobije nervni slom, odma mora da glanca :D

bilzu sam samo je sudopera u pitanju

:blush:

Link to comment
imam jednu drugaricu koja je opsesivna u kuhinji, i stvarno joj nije lako s tim u zivotu. kupatilo, ceo stan, s dve zivotinje koje se linjaju, hoda se u cipelama, to joj nista ne smeta, al ako vidi fleku od vode na sporetu od inoksa dobije nervni slom, odma mora da glanca [emoji3]
 
 
 
Tvoja drugarica je moja žena, samo se ne zaustavlja na inoksu [emoji19]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, dùda said:

e pa to je problem, mislim, može sve da se izvede kao fleksibilna instalacija, ali upakovati to da se ništa ni sa čim ne zapetljava to je već malo složenija rabota 

a masna bi kod mene bila već drugi dan, kako da ne :laugh:

 

 

ja sam gledala da je neki tip,arhitetka napravio celu kucu da se okrece 360 i bas je pricao o instalacijama koje prolaze kroz sredisnji stub i da je od karoslea dobio inspiraciju kako da ih nekako podeli i postavi da se nista ne zapetlja samo sam zaboravila koji je princip...ali ugl moze..nekako :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

Je l ima neko iskustva sa preciscivacima vazduha?

Sedim na brodu u maleckoj pusioni i ne da ne smrdi duvan nego vazduh cak pomalo mirise. Vidim u cosku imaju neki winix plasmavawe...

Link to comment

neš verovat al šljaka

 

to je neki gorenje optiair 203m, u gajbi je kao posle luftiranja po košavi. oseti se 1 planinska prijatnost. sestra mi je radila nešto  za gorenje i videla to kod njih u oficu. pitala šta je ovo i jel “čisti” pm2.5, oni nisu znali, pa su tražili “inžinjersku specifikaciju” iz fabrike. i po njoj kao čisti, pa ga je uzela sa 30% nižoj ceni

 

danas mi je javila, a njoj su javili gorenjci da su zavalili po 20kom ambasadi usa i belgije. sad će krenuti u masovniji marketing al će cena biti veća. pošto su zalivadili sve sa lagera
 

neutrališe duhanski dim, i mirise iz kuhinje. nisam ga testirao al ovako na prvu loptu deluje da šljaka. ima hepa filter koji se čisti kada indikator da znak, navodno posle 720 sati. kažu ti iz gorenja da je odličan protiv polenskih čestica, to ću videti kad krene ambrozija

 

od mene preporuka

 

 

ps

vidim u uputstvu da je za prostorije do 20kvm, al ima ručku i lagano se da preneti u drugu prostoriju. gorenje je sada 14k, a sličan xiaomi 24k

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...