Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Da,da 😄

 

Sad me podsetila boja nj.tepiha da hocu da kupim onaj kao pohabani tepih iz ikeje sto je na reklami devojcica koja klizaljkama guli parket pa navuce taj tepih da se ne vidi :wub:

 

Link to comment
28 minutes ago, Valkyrie said:

Jebote, ovaj Milan uber ocd urednjaković, uvek se iskompleksiram kad vidim kako mu je sređena gajba. Kod mene vazda neko post-bombing stanje :wacko:

 

Pa ja volim da je sređeno, ali realno nema tu šta mnogo da pravi haosa jbg. Uglavnom bude sranja po stolu i to je to. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Pa ja volim da je sređeno, ali realno nema tu šta mnogo da pravi haosa jbg. Uglavnom bude sranja po stolu i to je to. 

 

da ti posaljem muza mog na dva dana.... :evilsmile: 

Link to comment
On 20.11.2019. at 21:42, Mil@n said:

Te retro foteljice su brutalno cool

ou jea! :cool:

jedna od mojih 5 materijalističkih želja je da imam superkul retro fotelje raznih boja i stilova.

On 20.11.2019. at 21:42, Mil@n said:

u Ikei ih ima vrhunskih ali i cena je ista takva... :)
 

ideš na ignor. :lolol:

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

ou jea! :cool:

jedna od mojih 5 materijalističkih želja je da imam superkul retro fotelje raznih boja i stilova.

ideš na ignor. :lolol:

 

:D Znam na šta misliš, ali veruj mi, solidno dranje za retro fotelje koje su u raspadu a prodaju se po cenama koliko bi vredele kada se skockaju, a to nije mala investicija mada vidim sad da ima i par zanimljivih. Ne kažem da ne vredi, ali što ne razmotriti novo, kvalitetno, a u retro dizajnu, mada ponavljam, barem u ikei su cene... Udarničke. :naughty:

 

1 minute ago, ordi said:

lepa ti je gajba, milane

volim što si pedantan i ulažeš u svoj kutak, svaka čast :thumbsup:

 

Hvala, što bi rekli, samo sipam i što sam planirao i što nisam :D

 

Evo upravo sam poručio nove sijalice, Filips, da probamo i to čudo, 900 dinara komad :wacko: tih 11 za dnevnu, al kad vratim "stare" tu sam negde... 

On a serious note, u kuću uvek trpam sa zadovoljstvom, to je no.1 na listi prioriteta uvek.

Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:

Evo upravo sam poručio nove sijalice, Filips, da probamo i to čudo, 900 dinara komad :wacko: 

jesu li to one štedljive, što ih posle za dž u radnji menjaš za nove?

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

jesu li to one štedljive, što ih posle za dž u radnji menjaš za nove?

 

Štedljivije su svakako od halogenih (7w LED-a npr menja 70akw halogene sijalice), mislim da su te baš štedljive druga priča.

 

Ja sam ekspert za LED :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...