Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ja sam se prvo tripovala da ću da radim kuhinju tako da imam izvučen onaj deo iznad radne površine u crvenoj. Međutim kuhinja nam je jmala a ima i malo čudan oblik, tako da smo na kraju odlučili da idemo na svetlo da napravimo utisak prostora. Nije teško ni dodati neku boju ako budemo odlučili da menjamo, al za to ću morati dobro da sednem da razmislim a trenutno nemam vremena za to.

Link to comment

Mislim da je uz crvenu, crnu i sivu već dovoljno obojena. Kad je već tako, ne bih ubacivala žutu "na silu", a zadržala bih belu boju ili ako baš mora onda siva.

Edited by halloween
Link to comment
Al sto je u kuhinji bitan "utisak prostora"?Nije to dnevna soba, pa da u njoj provodite vreme i docekujete goste :D

Naravno da je bitno, nisam inspirisana da kuvam ako mi je u kuhinji tesno kao u zatvoru, a ni drugima se ne bi svidelo da kusaju zagoreli poridž. Znači, u obostranom je interesu da kuhinjica bude svetla i vesela. Edited by Evi_
Link to comment
Dakle, crne pločice, crni sto, crne stolice, crno siva tehnika i crvena kuhinja + bela vrata, u koju boju okrečiti? :DImam fore do ujutru, a ja lupam glavu kao da mi od toga život zavisi. Volim vesele boje pa sam kontao mooožda neku light žutu, našao sam i jednu zanimljivu nijansu sive (iako sivo ne volim, ali msm da super ide).
Antracit, ili nesto za nijansu svetlije -_-
Link to comment
Al sto je u kuhinji bitan "utisak prostora"?Nije to dnevna soba, pa da u njoj provodite vreme i docekujete goste :D
Uf, meni je draze sedeti u kuhinji nego u dnevnoj sobi, i zato mora da bude udobna. Moju tek sredjujem, ali je dovoljno "cozy" za kafenisanje, a inspirativno je i za kuvanje :)
Link to comment

Elem, ipak sam se odlučio za svetlu nijansi žute. Dilema je bila između nje i jedne svetle sive za koju sam apsolutno svestan da se bolje uklapala o dosadašnje odrađeno, ali preovladala je ljubav ka žutoj bolji, kontam da mi nekako više prija da je gledam oko sebe, i da će pozitivnije da deluje kako na mene tako i na atmosferu. Videćemo kada majstori završe na šta to liči. :)

Link to comment
Elem, ipak sam se odlučio za svetlu nijansi žute. Dilema je bila između nje i jedne svetle sive za koju sam apsolutno svestan da se bolje uklapala o dosadašnje odrađeno, ali preovladala je ljubav ka žutoj bolji, kontam da mi nekako više prija da je gledam oko sebe, i da će pozitivnije da deluje kako na mene tako i na atmosferu. Videćemo kada majstori završe na šta to liči. :)
daj slike cim majstor zavrsi!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...