Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

15 hours ago, Mil@n said:

Pošto je kujna konačno prazna, evo i nje, dođem još spavaću i ljubičasti zid iz dnevne :D

 

Q9J7DUS.jpg

 

Posebno drag deo, sve ove slike su bile u kutiji u špajzu od kada sam prvi put sređivao dnevnu (ozbiljnije), ostale od Ćaleta (bio slikar) i njegovih prijatelja sa raznih kolonija.. Stajale tamo jedno 5 ,6 godina, sad probrao i najbolje i najlepše pokačio... 

 

4AiPiBR.jpg

 

JiCOwFg.jpg

 

Namerno sam ostavio onaj trulex onako kako je stajao, da @Valkyrie ne pada puno u bedak, a čak ima i prljavih sudova, eto.. :D

 

 

baš je lepo šareno na radost :D

nego, gde je kanta za đubre?

Link to comment

 

@Mil@n

Lepa je crvena, kao da delom gledam svoju nekadasnju kujnu ^_^ Crvena mat boja frontova, i ove hvataljke su mislim identicnog izgleda, jedino mi je radna ploca bila neka tamno-zelena sa nekim kao straftama

 

Nego, tapacirane stolice gde se jede..mogu li se skinuti i oprati ti delovi?

Link to comment

:laugh:

 

opasno je zreo za zenidbu :D

 

sa srecom!

 

mi se ne sirimo po zidovima zbog zemljotresa. za svaki slucaj. samo lagane slike i nista vise. i ni slucajno staklo

Edited by mustang
Link to comment
9 hours ago, ivy said:

@Mil@n a jel se ne plasis da ti se slike ne ulepe od masnih isparenja  u kuhinji?

 

Pa zaista retko kuvam tako da ne.. A i imam aspirator, kad kuvam uvek i prozor pičnem na kant, pa kontam da neće biti problema..

 

Evo montiraju i police u spavaću.. Bela iverica je keva. Lepo izgleda i u sve se uklapa.

Edited by Mil@n
Link to comment

Mozes ti da pricas sve to ali ako cu ti tu i tatine slike za koje si emotivno vezan skloni ih odatle. 

Lepo su ti okacene slike osim levog dela gde ti teske slike vise nad laksim.  Sredi to. 

 

A nosi ih iz kuhinje/trpezarije sto pre. 

Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

Ili taj zid ili podrum... A u podrum ih neću.

 

pusti ti mene sta brbljam, svako od nas ima svoj ukus. nema te lepote koja moze da zameni emotivnu stranu tih slika i sta ti znace! 

 

svako pravi onako kako njemu najvise odgovara. iskreno, ja u mojoj kuci  imam 5% svog zida, sve ostalo je muz okitio svojom umetnoscu, posterima krvavih boksera i ufc boraca...prema tome, mogu samo da ti zavidim. o urednoscu da ne pricam. oazim gde gazim po kuci jer su igracke, tegovi, jastuci na sve strane

Link to comment
On 19.12.2019. at 11:59, nisam ja said:

jedan uređen prostor 

IMG-20191218-211526.jpg

 

On 20.11.2019. at 20:20, maheem said:

Mi se letos preselili

 

IMG-20191120-WA0010.jpg

Vid ovih panorama vju panonaca što imaju smisla, slike ko iz lajfstajl magazina a Mahem ladno ima i DJ pult :D

 

Sviđa mi se ova radna niša, neme veće idile nego kad ti je sve tu na dohvat, žena i deca cvrkuću, ručak se krčka, pivo ladi, ako su kakvi dosadni gosti vadiš se kao se da radiš a tu si, samo koju dobaciš iz čoška, ali zna biti zajebano kad baš baš radiš od kuće i ako je nedaj bože kakav ded lajn, trpi il poso il porodica il oboje.

 

Gledam malo svoje stare podstarske slike radnih prostora obično to ovako nekako, svako imo svoj  čošak i pre interneta

 

radni1.thumb.jpg.535906741c59a8ba5ec79affe120f2ce.jpg

 

Jednom smo imali veliki stan sa veeelikom odvojenom radnom sobom i tu bio baš produktivan (ne i ovako uredan, ovo sredio za slikanje)

 

radni2.thumb.jpg.afd2792757dee10f497e1c8f363e3981.jpg

 

Posle kupljen stan, sređen po guštu, ono parada pijanstva i kiča ali jebiga dosta manji a porodica se širi, na kraju mesta jedva za laptop

 

radni3.thumb.jpg.e04eac171ff61bde84da43e8f99ac0b4.jpg

 

Sad da prodajemo pa da kupujemo veći, nema većeg stresa pogotovo kad si talentovan da kupiš skupo a prodaš jeftino, ispadne da mi je najjeftinije iznajmit ekstra prostor u komšiluku, nađem za baš baš jeftine pare ali ne da je raspad

 

radni4.thumb.jpg.38272b66b5e33bfec3ff2a090e3eb6b8.jpg

 

Nije meni to toliko smetalo, čak sam i pravi koš ubacio al vremenom i ovakav menkejv dopizdi, izbacim krš, malo okrečim, mao ikeja,  žena mi nađe i Ženu™ da sređuje

radni5.thumb.jpg.6c4ed5a35cc912b71ec1bd477061acec.jpg

 

Sad je opet problem što je meni ognjište gde mi je desktop a znam i noću radit pa sam skoro više ovde nego u domu svom, mislim ima to svoji prednosti  ali ima vala i mana, razmišljam sve više ko i mnogi ovde i nekoj  porodičnoj kućici sa podrumom i potkrovljem, najbolje da svi zasnujemo neko naselje kao forumaška kolonija lol

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...