Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

15 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Nisi baš pažljivo čitala šta sam pisala :P , treba mi za roditelje koji dodju na duže vreme, dakle da bude udoban i posle 10 dana spavanja na njemu. (Ne znam da li je to moguće though) Tako da ne bih rekla da tražim prosečan već dobar, samo što ne znam kako da prepoznam jer ne mogu da ga isprobam duže od pola sata u radnji :)

Ništa protiv nadduseka.

 

 

gostinsku situaciju sam resila tako sto imam dva madraca jedan na drugom. kad nabacam jastuke, to mi je kauc, kad mi je gost princeza na zrnu graska spava na oba, kad ih dodje vise, razvucem madrace po podu. nikako da ih tapaciram, a imam u planu. 

Link to comment
16 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Nisi baš pažljivo čitala šta sam pisala :P , treba mi za roditelje koji dodju na duže vreme, dakle da bude udoban i posle 10 dana spavanja na njemu. (Ne znam da li je to moguće though) Tako da ne bih rekla da tražim prosečan već dobar, samo što ne znam kako da prepoznam jer ne mogu da ga isprobam duže od pola sata u radnji :)

Ništa protiv nadduseka.

 

Hvala, da, i ja to mislim, da treba da bude ucelo taj ležeći deo. Ovaj kauč koji smo gledali ima opciono pomerajući deo gde je glava, da možeš kao da ga podigneš malo ili kao naslon ili dok lezis

A koliko ce se koristiti kao kauč?

Imaš ovaj krevet u Ikei: https://www.ikea.com/rs/sr/p/hemnes-dnevni-krevet-s-3-fioke-2-duseka-bela-moshult-tvrdo-s69186114/

Link to comment
12 hours ago, maheem said:

 

E ovo sta ste ti i @zorglub predlozili ne deluje uopste lose; inace sam i htela da odemo do Ikee da vidimo sta tamo uopste ima tog tipa, nismo do sad gledali.

 

Nece se tako mnogo koristiti kao kauc. U pitanju je soba od 10 kvadrata, u kojoj ce biti radni sto i ormar pored planiranog kauca, i kada moji nisu tu bice naravno sklopljeno tako da moze lako da se prolazi kroz sobu i nesto spusti na nj ili da dete malo skace :D , a kada su oni tu, onda najverovatnije sve vreme rasklopljeno za spavanje.

 

@djeneralche Takve smo videli, samo sto zbog dimenzija sobe jednostavno ne bi mogao ni da stane sa jos ormarom kada se rasklopi.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Pošto je kujna konačno prazna, evo i nje, dođem još spavaću i ljubičasti zid iz dnevne :D

 

Q9J7DUS.jpg

 

Posebno drag deo, sve ove slike su bile u kutiji u špajzu od kada sam prvi put sređivao dnevnu (ozbiljnije), ostale od Ćaleta (bio slikar) i njegovih prijatelja sa raznih kolonija.. Stajale tamo jedno 5 ,6 godina, sad probrao i najbolje i najlepše pokačio... 

 

4AiPiBR.jpg

 

JiCOwFg.jpg

 

Namerno sam ostavio onaj trulex onako kako je stajao, da @Valkyrie ne pada puno u bedak, a čak ima i prljavih sudova, eto.. :D

 

 

Link to comment

:lolol: Kakav jeftin manevar da bi nas uverio da tu neko zapravo i živi. 

 

Šalu na stranu, lepo baš. Imamo isti set noževa i trofaznu struju i sedam tona magneta na frižideru. Tu se sve sličnosti naših kujni završavaju :wacko:

 

 

Sad sam provalila da sam imala takav stolnjak ali sam ga (pazi sad) spržila vrelom šerpom nepažljivo spuštenom na njega. Neka teška sindža je u pitanju pa pripazi da ti se ne desi isto to. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Magneta imam još tri puta toliko bukvalno... Ne kači mi se, tripujem se opteretiću vrata, nešto će da se rasklima, i sl...

 

Stolnjak dobio od keve još kod prvog uselenja mada bi mu mogao naći zamenu... 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što bre ne stavi niskomontažni bojler?

 

Nije mi se sa tim cimalo, a ovaj što je gore je relativno nov i jbg.

 

1 minute ago, čekmeže said:

Ne bih držao slike u trpezariji a fotke u dnevnoj sobi.

 

Nekako mi se fotke više uklapaju u koncet "modernog" dizajna, više sam u tom fazonu nego umetničkom. Ovo je više mesto u stanu za te neke uspomene sa ćaletove strane, stajala je samo ta najveća tu do skora. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...