Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

(Nismo pazarili nista jos uvek, odlozili smo brigu na jos nekoliko nedelja :D )

 

Raspitivali smo se malo o toj varijanti sa naddusekom, i misljenje profesionalaca je da krajnja udobnost ipak i dalje zavisi od onog dela ispod; dakle ako je osnovni kauc los, nece pomoci naddusek. @darling

Link to comment
10 hours ago, I*m with the pilots said:

(Nismo pazarili nista jos uvek, odlozili smo brigu na jos nekoliko nedelja :D )

 

Raspitivali smo se malo o toj varijanti sa naddusekom, i misljenje profesionalaca je da krajnja udobnost ipak i dalje zavisi od onog dela ispod; dakle ako je osnovni kauc los, nece pomoci naddusek. @darling

ima još jedna bitna stvar sa naddušekom, zauzima dosta prostora. meni ceo jedan dvokrilni deo plakara služi da tu stoji preko dana.

Link to comment
13 hours ago, I*m with the pilots said:

 

nisam shvatila da se bira izmedju loseg i dobrog, nego da se trazi prosecni. slazem se da nadmadrac nije trajno resenje za krevet na kom ce se spavati u narednih 15 godina, al za kauc na kom ce povremeno spavati gosti dok gostuju u tudjoj (mojoj) kuci, nadmadrac je meni sasvim okej, a moze da se koristi i za zabavne stvari, tipa rasprostres ga u dnevnoj sobi i logorujes ispred televizora za vikend, na primer, il da se slazu kucice od namestaja kad ti dete bude imalo 4 godine, i tako dalje. 

Link to comment

Gledajte samo da sedalno-ležeći deo bude ravan. Uzeli smo neki na kome uglavnom ja spavam kada dođu gosti, a ležaj em tvrd (to smo hteli), em bregovit (to nismo znali, klipani) - bukvalno mučenje, pre bih na podu spavao, da mogu. 

Link to comment
2 hours ago, darling said:

 

nisam shvatila da se bira izmedju loseg i dobrog, nego da se trazi prosecni. slazem se da nadmadrac nije trajno resenje za krevet na kom ce se spavati u narednih 15 godina, al za kauc na kom ce povremeno spavati gosti dok gostuju u tudjoj (mojoj) kuci, nadmadrac je meni sasvim okej, a moze da se koristi i za zabavne stvari, tipa rasprostres ga u dnevnoj sobi i logorujes ispred televizora za vikend, na primer, il da se slazu kucice od namestaja kad ti dete bude imalo 4 godine, i tako dalje. 

 

Nisi baš pažljivo čitala šta sam pisala :P , treba mi za roditelje koji dodju na duže vreme, dakle da bude udoban i posle 10 dana spavanja na njemu. (Ne znam da li je to moguće though) Tako da ne bih rekla da tražim prosečan već dobar, samo što ne znam kako da prepoznam jer ne mogu da ga isprobam duže od pola sata u radnji :)

Ništa protiv nadduseka.

 

20 minutes ago, zorglub said:

Gledajte samo da sedalno-ležeći deo bude ravan. Uzeli smo neki na kome uglavnom ja spavam kada dođu gosti, a ležaj em tvrd (to smo hteli), em bregovit (to nismo znali, klipani) - bukvalno mučenje, pre bih na podu spavao, da mogu. 

Hvala, da, i ja to mislim, da treba da bude ucelo taj ležeći deo. Ovaj kauč koji smo gledali ima opciono pomerajući deo gde je glava, da možeš kao da ga podigneš malo ili kao naslon ili dok lezis

Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uhhh ovo je vrlo neudobno...



... Shiit has hit the fan...
 

Zasto? To je klasicni dusek kada se rasiri, doduse nije sa oprugama ali ima 10ak cm ako ne i vise debljine. 

@Lezilebovich

ovaj konkretan je iz Atlasa, jos se razmisljam da li da ga uzimamo jer nije jeftin.

Link to comment

Vidi, mi smo toliko godina spavali na najobičnijoj Simpovoj "Maji", i dok vremenom postava nije pukla i makaze provirile, ništa nam nije falilo. U principu, samo treba probati.

 

PS: Koliko para? Meni ovo izgleda skroz ok. Ako niste Mrče, Krajišnici ili Hercegovci, 2m dužine bi trebalo da je sasvim ok.

Edited by zorglub
Link to comment
Vidi, mi smo toliko godina spavali na najobičnijoj Simpovoj "Maji", i dok vremenom postava nije pukla i makaze provirile, ništa nam nije falilo. U principu, samo treba probati.

 

PS: Koliko para? Meni ovo izgleda skroz ok. Ako niste Mrče, Krajišnici ili Hercegovci, 2m dužine bi trebalo da je sasvim ok.

E to je drugo to je ok..

I mi dugo godina rabili ležaj Kristina, Tapos proizvodio...

E da kod Kristine je bilo dobro što spavaš u istom pravcu u kojem sediš pa te nasloni sa strane ne "ograničavaju"

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...