Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Za pod sam uzeo crne koje sam naveo. Jbt, obišao sam par radnji koje kao imaju izbot i na glasu su, to je katastrofa. Te crne su mi bukvalno JEDINE da su mi kao lepe, i da imam plan šta i kako posle.Ove će verovatno na zid. Skupo je, ali ko ga jebe, ide samo 6m2. Msm da je oko 1500 din m2. Kuhinja 90% crvena.Colors-Lemon-30x41_6-cm.jpgA od burazera najbolji ortak drži ultra kvalitetnu stolariju te ću tu da prođem ko car, vrhunski proizvod na X rata i sa popustom, da budem iskren, malo i kačim link da izreklamiram, ali ljudi stvarno ubijaju kakve krevete prave, pa i sve ostalo naravno. Meni favorit Rim, tj on je poručen. Inače, radili su nameštaj za boga oca poznatih ljudi. Od Čavića pa nadalje. :)http://www.drazor.co...ba-rim.html#rim

Link to comment

Videla sam Drazor krevete kad su imali promociju u TC Ušće. Kvalitet je nesporan, završna obrada nameštaja je odlična, a to je boljka naše industrije nameštaja.Kompleti od tamnog drveta sa ormarima, nahtkasnama, uznožjem me opterećuju. Najviše bih volela da sve komade nameštaja nabavim pojedinačno, ali da se sve uklopi, da budu sve svetle boje, trajan ali ne toliko da bude nameštaj za više generacija ( tj. da ga promenim kad mi dosadi).

Edited by halloween
Link to comment

to je ok..ja volim jake boje ali bi od crvene kuhinje sa zutim plocicama dobijao epi napade za nekoliko mesecia i lepo je da crvena kuhinja bude ,,glavna,, u prostoriji

Edited by ivy
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja sam u poslednje vreme načisto smorena od svega, a od napucanih enterijera ponajviševolela bih da obitavam u nečem skroz jednostavnom, sa malo nameštaja, da bude onako prirodno što višeovo bi moglo da prođe :sleep:293854_10150865943236184_1911489228_n.jpg:sleep:

Link to comment
ja sam u poslednje vreme načisto smorena od svega, a od napucanih enterijera ponajviševolela bih da obitavam u nečem skroz jednostavnom, sa malo nameštaja, da bude onako prirodno što višeovo bi moglo da prođe :sleep:293854_10150865943236184_1911489228_n.jpg:sleep:
Deluje hladno, furuna, visoki plafon, jedino ako je kuća megde u Africi.
Link to comment

Mene ovo dudino podsetilo na gajbu jedne porodice iz "kvadrature kruga" koja je živela u jednoj takvoj sobi sa jednim smederevcem i gde su svaki dan jeli home made hleb i pečeni krompir. :(Stigla je tehnika, usrali smo se dok smo zamenili aspirator, ali neću vam pokažem kako izgleda dok ne kupim lebaru u tonu ostatka kujne. Sada je u boji natur drveta i kvari mi celu koncepciju crno crveno belo. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...