Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

3 hours ago, Ajant23 said:

Ma, kada je ta polemika u pitanju, odavno je poznato da zakintos preferira Michaela Pitta za razliku od drugih koji preferiraju Evu Green u Sanjarima...

 

Džaba nama da ga ubeđujemo da izabere Evu Green kada njega srce drugde vuče...

 

Ako se dobro sećam, i u onoj raspravi o staaarom Blejdraneru se pokazao u jasnom svetlu.

 

Onda je mrmot opet zavio čokoladu.

Link to comment

Današnji uspeh: mamuran sam pogledao Sorentinov Youth u kasno popodne. Iz nekog idiotskog razloga mu nisam ranije dao prostora na kućnom repertoaru. Odličan film

Link to comment
4 hours ago, Bujodrag said:

 

Ako se dobro sećam, i u onoj raspravi o staaarom Blejdraneru se pokazao u jasnom svetlu.

 

Onda je mrmot opet zavio čokoladu.

Sto lazes?

Link to comment

@dankan

Mislis da neko ko je pristalica dasesvigrleiljube moze da mrzi?

Ma neee to bi bilo bedno foliranje

 

@ vidi bujodraze

nadovezao si se na nesto sto je imalo smisla sa tom tvojom besmislicom i to si jos masno slagao. Nije to lepo bujke samo si upropastio foru™ lagajuci - nema smisla - sledece ide da ces dukrades nesto a to je vec ozbiljno lose :-(

Link to comment

Zašto bih te mrzeo? 

Imaš ista prava ovde kao i ja.

 

Vidi:

14 hours ago, Bujodrag said:

 

Ako se dobro sećam, i u onoj raspravi o staaarom Blejdraneru se pokazao u jasnom svetlu.

 

 

Možda sam te pomešao s nekim drugim ko, slično tebi, govori kao klinac koji nevešto pokazuje kako je naučio nove reči.

Link to comment

E tako je vec bolje. To je pravi bujo-dragon, da se grlimo i ljubimo, ne? 

Pozv'o bih te na kafu al' bojim se izuces se a ispred mojih vrata ne pise; obavezno izuvanje! Kad naidjes na kafu kod mene je red da se kaze: majka ti se bas obradovala kad te ugledala. I opet se bojim da ces mi odgovoriti a neka pitanja i ne traze odgovore...

Sve najbolje bujke, dobri dragi bujo.

Link to comment

E, jbg. Ništa nisam razumeo. Valjda si  nešto pametno napisao ali ne kapiram.

Svakako, ne moramo se voleti kad se već ne svidjamo jedan drugom. 

Ipak, budi oprezan s upotrebom reči "laganje"

Link to comment

pogledao ovde nahvaljeni rivendz, i staznam, poprilicna budalastina koja veoma dobro izgleda. i riba je super.

mimo toga zaista ne vidim kvalitet, ako krenem o besmislicama nikad necu zavrsiti, no, sto je jos bitnije, saspensa ni u tragovima.

a horor je valjda jer ima dosta scena gde ljudi vade kojesta iz svojih rana.

kapiram da ima fetisarsku publiku, i ko sto rekoh, ozbiljna produkcija i super riba, al meni bio nadrealno dosadan. a znao sam u startu da gledam film koji nema previse smisla.

Link to comment
On 19.5.2018. at 10:47, maharaja said:

Uradih search da vidim da li je neko spomenuo.

 

JE-BO-TE pravo dobar film!!

dobar ali je moglo bolje da je bilo malo vise ambicije.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...