Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

O, jbt, Keksi parafrazira Bergmana, Toni se zeza sa tim, ti se na Tonijevo zezanje nadovezuješ svojom pričom, najbolje da sada konstatujem da si time priču vratio na početak tako što si bukvalizovao Keksija kao metaforu Bergmana, jedino je Праслин ovde danas zaslužio nadnicu...

Link to comment

prsline, koji je tvoj omiljeni reziser?

 

173052-George%20Romero%20and%20Friends.j

 

(и још 20 других са којима се Ромеро ротира на првом месту)

Link to comment

Billy mi je medju omiljenim reziserima, tako da se slazem...ali po meni perfektnu karijeru jedino je imao Tarkovsky, mozda sam subjektivan, ali on mi je daleko iznad svih...

 

Svih 8 filmova koje je rezirao su savrsenstvo samo po sebi (narocito Ivanovo detinjstvo i Stalker), a i ona 3 studentska su odlicna (Valjak i violina je prelep mali filmic)...

 

dobro, ja sam mislio na reditelje koji imaju onako poveći opus, bar 20-ak filmova, tu mislim da je wilder ubedljivo najjači. ima 35-6 filmova i prosto ne verejueš kad čitaš onaj spisak, sve klasik do klasika.

 

film koji bi se mogao smatrati nekakvim značajnim padom u karijeri, kao recimo True Grit za Koene. 

true grit pad u karijeri? jbm meni je taj među top 5 njihovih.

Link to comment

meni isto tru grit odlican. bas dobar

ma da. ako je iko ikad prišao bar blizu da zameni vejna, to je onda bridges iz poslednjih 5-6-7 godina. dostigao je onu lakoću, ono da odigra levom nogom a da bude do jaja.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...