Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Inside Llewyn Davis (USA, 2013)

 

drama / music

 

inside-llewyn-davis-copy.jpg

 

neobično običan film za braću koen, vrlo malo crnog humora i ostalih zajebancija. kao na primer kad linč snimi straight story, pa se svi pitaju šta je sad ovo. tako i ovaj nekako da ne znaš da su koeni ne bi nikad provalio, osim možda po tome što ima goodmana u filmu. čudan, nisam najbolje razumeo, deluje mi malo kao da fale parčići radnje da se tu nešto poveže, ovako je sav rasut po podu. ali ide, lako se gleda. malo preozbiljan za njihove standarde (kao recimo the man who wasn't there). u stvari zbunjen sam verovatno jer me glavni lik nekako podseća na mene. ne znam, svakako nije waste of time.

Link to comment

čudan, nisam najbolje razumeo, deluje mi malo kao da fale parčići radnje da se tu nešto poveže

 

Како онда не би провалио да су Коени?  :fantom:

Link to comment

dobar je. gledao sam ga na festu i zaboravio do jaja brzinom, jer je tako i pravljen, bez nekih većih cimanja i epohalnijih delova, a lepo iskustvo.

 

tvrd si prema sebi ako si se pronašao u njemu, pošto je iskarikiran previše, al ajd.

Link to comment

dobar je. gledao sam ga na festu i zaboravio do jaja brzinom, jer je tako i pravljen, bez nekih većih cimanja i epohalnijih delova, a lepo iskustvo.

 

tvrd si prema sebi ako si se pronašao u njemu, pošto je iskarikiran previše, al ajd.

pa to je to, nema većih cimanja i epohalnih delova, zato me i žuljalo dupe. ne znam dal sam tvrd prea sebi, ali da sam izgubljen ko ovaj llewyn, to jesam. ma i tvrd sam.

Link to comment

pa oni uvek karikiraju, ali istaknu poentu.

 

ali ovde je nekako to karikiranje baš minimalno, nema prenaglašavanja, preglumljivanja, mnogo je strejt, hladno, nema skretanja ni levo ni desno. meni je to netipično malo.

Link to comment

bate, ako djastin i riba iz drajva i gudmen ne preglumljuju, ne znam ko to radi.

da ne pricam o matorim bracnom paru, ex bitnicima.

gl. lik je skroz depresivan, mislim da takav i treba da bude.

a sam pocetak mi je sustina koenovstine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...