Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

sve se slažem sa praslinom vezano za hustle. neviđeno smeće.

ja pogledala nebrasku i philomenu.

prvi je sjajan, drugi je zabavan ali mlak, ta priča je na mnogo bolji način naslikana u magdalene sisters. ipak, džudi denč je perfektno odglumila

Edited by belch
Link to comment

I od mene preporuka za Snowpiercer. I za The Yellow Sea (2010).

Ako su korejski filmovi pre nekih 5 godina mozda bili precenjeni u pogledu ocene na imdb-u, ovi noviji su definitivno potcenjeni.

Link to comment

kad imaš na raspolaganju samo gluposti koje ti stižu preko nacionalnih frekvencija a kiša pada, ostaje samo gledanje filmova i sudoka. gospođa se opredelila za sudoku, ja za crno beli film.

 

džon ford i dva odlična filma prevljena pre WW2 : "Tobacco Road" i "The Informer". sjeban jug i noć u dablinu. Kao da sam se prebacio 90 godina unazad. Gluma je, može se reći, sa previše patosa za današnje pojmove no, ambijent i atmosfera.............čitao sam knjige nekad davno, sada sam dobio i ekranizovano, baš mi se dopalo.

 

kada smo kod "podkazivača" i irske dopao mi je očiju film "in the name of the father" sa mladim del luisom i emom tompson i, sada pokojnim, peteom p.  u ulozi oca.  preporučujem ga, ako ga niste gledali.  sjajan je u svakom pogledu. 

 

hvala praslinu za komentar filma koji ionako nisam mislio da gledam. 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Подсети ме молим те да ти овог лета у походе донесем најбољи филм о Ирској и уопште о људима: Хјустонове, а помало и Џојсове "Мртве".

Link to comment

:fantom:

kada smo kod "podkazivača" i irske dopao mi je očiju film "in the name of the father" sa mladim del luisom i emom tompson i, sada pokojnim, peteom p.  u ulozi oca.  preporučujem ga, ako ga niste gledali.  sjajan je u svakom pogledu. 

odlican film

 

flesovao me na forest vitakera i igru plakanja

taman kada sklonim mus

Link to comment

Nema te pojma ^_^

 

Mozda je i do prevelikih ocekivanja, ja sam poceo da gledam znajuci samo da se radnja desava u vozu (na koje sam jako slab, zato me je i zainteresovalo) i da je rezirao isti lik koji je napravio Memories of Murder.

Link to comment

i ja ugasila Hustle posle 15min a pre više od mesec dana,al nisam htela ništa da kažem da nešto ne izbije jer je tada baš bio talas hvalospeva pa reko da ne kvarim

Sve same Kukavice... Ja odgledao nedavno i opljunuo takođe. 8-)

 

Poslato sa znatno boljeg a osetno jeftinijeg telefona od Samsung Galaxy S4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...