Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

štaznam. meni taj film nije loš u okviru žanra "action / drama / crime". gledao sam i puno lošijih. smešten je u folder "nebitno". nisam ga tražio, dobijen je kao bonus.

Link to comment

ja ne znam odakle bih pre počeo, dal od šatro stripovske atmosfere, čini mi se potpuno omašene epohe, nevđene glumačke šmire (mada kasting sam po sebi i nije toliko loš), pa  preko poptpuno površnih likova i na kraju korišćenja svakog mogućeg klišea bez ikakvog pardona, u prevodu: gledaoci, koje ste vi ovce!

Link to comment

ma sve se slažem. svaka ti je k'a u njegoša. i ovo u prevodu o gledaocima kao ovcama. kad kažem da sam gledao i lošije a ima ih sa odličnim izborom glumaca (po imenima) samo potrđujem ovo tvoje. skupili smo neku kintu, ajde da je obrnemo kroz film, neko će da pogleda. holivud. kad pogledam kakvu sve đubrad snimaju sa Imenima.

 

nego, jesi li gledao ovo gore od mene pomenuto?

Link to comment

gledao secrets and lies još kad je izašao kao kanski pobednik, ja mislim tri puta u pet dana u bioskopu. leigh drži masterklas

Edited by MocaVukotic
Link to comment

gledao secrets and lies još kad je izašao kao kanski pobednik, ja mislim tri puta u pet dana u bioskopu. leigh drži masterklas

 

prvi put cula evo od tebe...bas me kopka da ga vidim 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...