Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Anne je meni 20x jebozovnija no sve ostale žene-mačke.elem, odgledah i ja novog betmena, osim Ane, ostalo je teško prenaduvano sranje sa sve onom revolucijom na kraju koju predvodi Betmen lično. moraju li bre u svaki film u poslednjih 10 godina da umeću taj jebeni NOB za american way of life, aman. :isuse:a kao da mi taj mazohizam nije bio dovoljan, posle pustim najnovijeg spajdermena - majko mila kakvo je tek to sranje. ajd što su se kretenski dosetili da recikliraju film iz 2002. nego što stvarno nisam očekivao da će da nadju većeg kretena da glumi glavnu rolu od Tobija - a našli su :isuse:PS hteo posle da pogledam i rimejk Totalnog Opoziva al nisam imao snage za još jedno potencijalno sranje,.
:oU take that BACK!!!Osim za Anne :wub: Bolja je catwoman od originalno zamisljene catwoman. Zavodljiva u svakom frejmu filmaA film je kidalica. Cela triologija je odlicna. Mada sto kaze bob mould hair style (kakav nick covece :D ) mogli su malo da prodube pricu, ali bi im onda verovatno trebalo 20h filma, jer je prica oko betmena presirokaNegde negde su malo ubrzali, npr kada se oporavlja od lomljenja kicme, ali sve u svemu meni je :thumbsup:Spojio sam The dark knight i The dark knight rises, planiram da ga pogledam i u bioskopu, a nakon toga i da odgledam celu triologiju spojenoUsput sam poskidao i one anime Batman: Mask of the Phantasm, i Batman: Under the Red Hood, dok Batman animated series nisam uspeo da ispratim, poceo sam, ali mi se ne dopada kako je crtano, i previse je radjeno za CartoonNetwork publiku(yup, sucker for batman)p.s. zamrzeo sam Nolana jer je rekao da vise nece raditi na Batmenu, vec je presao na lik Supermena koji izlazi sledece godine <_<
Link to comment

Никада не зајебавам на овом топику. Филм је диван, гледао сам га синоћ и једва се уздржавам да га поново не пустим уз јутарњу кафу.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...