Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Mozes li malo opsirnije ?
Scenario staje u dve rečenice, 90% trajanja filma se njih dvojica jure po šumi. Na kraju kao neka poenta,sa kojom u stvari veći deo filma gubi poentu.
Link to comment

L'âge des ténèbres (2007) "The Age of Ignorance"Poslednji deo triologije (prethodna dva su:"The Decline of the American Empire", 1986 "Les invasion barbares", 2003) kanadskog scenariste i reditelja Denys Arcand. U pričama u kojima posmatra i ocenjuje drušvo u koje živi iz perspektive glavnog glumca...Tako je i sa ovom dramom sa elementima crnog humora, u kojoj glavni lik želi da predupredi svoj privatni i društveni život. Ali u današnjem svetu kakvom živimo, da li on ima šanse?Sjajna priča u kojoj se prepliće njegova fantazija i realan život , nosi otrežnjujuću poruku i pitanje: U kakvom to svetu živimo? Preporukasmiley32.gif

Link to comment

Odgledao drugog Paklenka™hellboy-2-the-golden-army-poster-3.jpgkao pripremu za Pacific Rim. U principu nije lose, ali su sjebali lik Johanna Krausa samo tako. On je u stripu bio skroz ladovina covek a ovde samo laje naredjenja... ako im je vec trebao neko ce drzati Helboja na uzici, to je bar lako:Ben_Daimio.png

Link to comment

Redemptionhttp://www.imdb.com/title/tt1893256/?ref_=fn_al_tt_1prijatno iznenađenje od stathama. s obzirom da je film režirao scenarista za eastern promises nije ni čudo da sam zgotivio ovaj film.

Link to comment
Pacific Rimpacific-rim-poster4.jpgRoland Emerih sedi u nekom cosku i place! Film za decu i omladinu, mada ne znam da li bi mogao da se prikazuje u letnjem/zimskom bioskopu. Ima Idrisa Elbu, ima velike robote, dovoljno.
Ja se slatko zabavljao dva sata (usputi i za Dž gledao, živio nam B92). Isto kao i juče sa Supermenom, još dva sata mozgootave.
Link to comment
Novi Evil Dead je teško govnouklonili su sve ono što je serijal činilo serijalom - humor, SF deo, Brusa Kembela :angry:ostao je običan recycled horora Sam Raimi da jede govna - mislio sam da se samo zajebao sa Spajdermenom, kad ono......
Boldovano je i meni van pameti; prvi film je jahao na Brusovom urnebesu i facijalnim ekspresijama uz bizarno smešne momente; ovdee od toga nije bilo ni spomena, ko da su namerno odstranili svaku trunčicu i naznaku humora.Usput, sve vreme sam očekivao da se pojavi Brusova faca, ne postoji još jedna na ovoj planeti tako zgodna za maltretiranje.PSDraga mi pola filma prežmurela :(
Link to comment
jbmti, ja uopšte ne mogu da se setim ovog filma..... :(
Pa, prvi Raimijev film u kome se nije razmahivao tobožnjim altimlati eksperimentima za publiku kojoj je čvrsta ruka reditelja lošija od polukičerajskih proizvoda koje uzdiže do kulta...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...