Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

huh, slučajni enter. evo nastavka:1- place beyond pines je iskopiran lik iz drajva2- pitanje je u kolikoj je meri refn napravio takvog goslinga? ja mislim da je imao okvir iz prethodnih njegovih uloga u njega stavio jednu priču, koja je opet dosta veća i značajnija od tog okvira, ali dovodi dotle da mu je dosta uloga slično ili da su filmovi ispričani sličnim stilom. nemam pojma kako bih to nazvao. amerikana način?

Link to comment

//nisam gledala ni jedan od narbojanih Gosling-filmova ali sam gledajuci trejler za Pine pomislila da je to drugi za Drive :lol:

Link to comment

Uf, pa ne znam da li sad zbog dva filma u kojima Refn tupi sa Goslingom mozemo da kazemo da ga je ovaj preformulisao..

Link to comment
Da, više je Gosling njega preformulisao.
jestte za razmišljanje, mada ima on neki put. ta danska i pušeri, pa bronson, pa valhala i sada goslingovanjea gledao sam i valhalu. nije gledivo Edited by Ravanelli
Link to comment

Mislim, sadržinski je ovaj film vrlo sličan Valhali - postoji taj motiv žrtve (koji postoji i Drajvu, takođe). Ipak, u Valhali se priča razvija daleko konkretnije, mnogo više se stvari desi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...