Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Što ne bi davali Harmoni Korinu, koji je sasvim buržoazan u svom širenju paranoje po pitanju mladih - koja uvek ima za posledicu ideje o čvrstoj ruci.edit - eto ti, Ajante
о, господе, сад и Корин ради за НСА.
Link to comment
To nisam rekao, ali siguran sam da postoji dobar razlog zašto je ono govance Argo dobilo Oskara.
просто, свидео се академији.
Link to comment
Dosadni ste kao filmovi isfoliranog terensa malika...
kad ga već spominješpokušao sam pre nekih nedelju dana da odgledam do kraja:http://www.imdb.com/title/tt1595656/uspeo sam samo prvu trećinu. stvarno mi se ne sviđaju ovako apstraktni filmovi..
Link to comment

U međuvremenu... Meanwhile (2011) Svaki film Hal Hartley, ima jednostavnu priču o ljudima. Tako je i sa ovim biserom. U moru filmova o fantastičnim junacima i njihovim vratolomijama, sa dodacima kao što su 3D efekti, ovo dođe kao melem za oči... Preporuka ljubiteljima nezavisnog filmasmiley1.gif

Link to comment

Mistress (1992) Sjajan i vrlo potcenjen biser. Po meni najbolje decenije, kada su snimali odlični filmovi, za male pare... Neponovljiv duh, snimanja filmova devedesetih.Odlična zabava i duhovita satira Holivuda, i njegovih finansijera. Preporuka 8/10smiley32.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...