Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jel' u pitanju omnibus? Ako jeste, koja po redu je Tikverova priča?
to je prakticno njegov film u celosti. nema tu (gotovo) nista od zalosnog manirizma brace w. meni je bio zapravo sasvim ok.i nije omnibus.
Link to comment
Ne zajebavaj. Da gledam?
pa zaista ne znam sta da ti kazem. zapravo mislim da bi se tebi svideo. pazi, ima tu i nekog vitalizma i pseudo-misticima i holivudskog new age ali je zapravo dinamican i dobro struktuiran film. eto, bez ikakve ironije meni se dopao. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Nemoguce je da si ozbiljan
Sto ne bih bio ozbiljan? Evo posle prvog vikenda procenjuju da je flopnuo ispod ocekivanja i da ga sije Transilvanija za nesto sitno a Argo za onoliko.@Kobni Nema omnibusa vec ide 6 prica iz razlicitih epoha istovremeno. Edited by pavllle
Link to comment
to je prakticno njegov film u celosti. nema tu (gotovo) nista od zalosnog manirizma brace w. meni je bio zapravo sasvim ok.i nije omnibus.
To je već ok, Tikver me interesuje a brat i sestra W. ič.
Link to comment

Tri boje plavo, dobar film.Neki dan gledao sa društvom Harolda i Kumara 3d božić tralala, simpatišem malo taj humor, ali daleko je to od prvog dela koji mi je bio skroz ok. I odgledao 169i put Flight Of The Navigator :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...