Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dobro sad sa Poslednjim akcionim herojem je već rečena poslednja reč o akcionim herojima...Na stranu to, sada me podseti na jako bitan film sa njim: Stay Hungry (1976)...3orge, šta sad? Mogu li se američke sedamdesete vaditi iz arhive ili da otvaram nove topice o njima i o film noiru?

Link to comment

Ja to gledao zbog Kim Jee Woona, super zabava!Inače na temu, welcome to the punch sam gledao zbog McAvoya i Stronga i solidan je film skroz, ništa posebno ali ko voli žanr neće se preterano zajebati....A the call je dosta dobar triler

sa užasnim krajem. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
Hajde da si rekao da priprema ferpektni zločin prema Guillermu Toledu, pa de i de... Ali, za to smeće ga sasvim izvesno zabole... Čak je i Umri muški V nivo više za taj film, malo čistiji kontejner...
Ma zezam se, oba filma su baš totalno bezveze, ovaj kojeg sam ja targetirao je po mom mišljenju samo delovao vise "spasilački", baš za die hard fazon. Nego odgledah upravo jedno pravo umetničko delo od filma. Osećao sam se kao da čitam neku knjigu dok sam ga gledao. Geofri Raš je opet maestralan. Apsolutno svaka preporuka, mislim da ću uskoro da ga gledam ponovo. Mnogo mi se svideo.La migliore offertahttp://www.imdb.com/title/tt1924396/?ref_=fn_al_tt_1
Link to comment
misssim, nije slučajno što nema bioskopa. nema ni filmova.
Има квалитетних филмова,само што као такви немају места у биоскопским репертоарима.Уосталом Дејвид Линч је све објаснио.http://www.blic.rs/K...st-je-neizvesna
To je veoma depresivna slika – kazao je. – U alternativnom filmu, zapravo, bilo kom filmu koji nije mejnstrim, više nemate šansi da dobijete termin za bioskopsko prikazivanje a samim tim nemate ni publiku. Čak i da imam neku veliku ideju, svet je sada drugačiji. Nažalost, moje ideje nisu ono što ljudi zovu komercijalnim a novac zaista vodi glavnu reč ovih dana. Tako da ne znam kakva mi je budućnost. Nemam pojma šta bih mogao da radim u takvom svetu filma – iskren je bio Linč.
Уосталом цео тај феномен са супеспектаклима којим нас бомбардују са свих страна постоји да би се створили конзументи без свести.Једина сврха Холивуда је да буде главно пропагадно средство америчког империјализма и америчког начина живота,и у њему одавно нема уметности и лепоте. Edited by Crin-Blanc 1953
Link to comment

o јеботе само је овде фалио још један комуниста, борац против хромираних лифтова.Киме, води га одавде у партијску ћелију и купи му прскаћи пиштољ, мора да су удариле врућине тамо.

Link to comment

Čovek je u pravu, a ne bi ni Linč tako bezveze pričao. Uostalom, ako Linč ne oseća da je Holivud mesto gde može dobro slobodno da se radi, kako li je tek manje proslavljenim rediteljima.

Link to comment
Čovek je u pravu, a ne bi ni Linč tako bezveze pričao. Uostalom, ako Linč ne oseća da je Holivud mesto gde može dobro slobodno da se radi, kako li je tek manje proslavljenim rediteljima.
Daj mi malo inspirativnije, ispunjavam želje... Večeras je prvi put jedna zemlja koja govori našim maternjim jezikom ušla u EU, ispunjavam želje... Samo, daj mi malo inspirativnije postove!
Link to comment

не дају му, мученом, да снима филмове али би радо снимио серију, соу ентајхоливуд:On je, doduše, priznao da bi mu bio izazov da ponovo radi na televiziji. – Dopada mi se ideja pripovedanja u nastavcima, a TV je sada mnogo zanimljivija od bioskopa. Izgleda kao da se sav umetnički filmski kadar preselio na kablovsku – kaže reditelj koji je devedesetih stvarao kultnu seriju „Tvin piks”.

Link to comment

Pa mislim, nije baš da bi on snimao CSI, Lost ili slična sranjca. Mislim da to govori više o tome koliko Holivud smatra neslobodnim. Misliš da je dobar sistem u kom jedan Linč ne može da snima?

Link to comment
Pa mislim, nije baš da bi on snimao CSI, Lost ili slična sranjca. Mislim da to govori više o tome koliko Holivud smatra neslobodnim. Misliš da je dobar sistem u kom jedan Linč ne može da snima?
To si već pokrio sa Bruckheimerovskim mainstreamom oko "muzike" dole na minijaturama, a ja se sada osećam blesavo što sam već pomenuo minijature...Daj malo inspirativnije!
Link to comment
Pa mislim, nije baš da bi on snimao CSI, Lost ili slična sranjca. Mislim da to govori više o tome koliko Holivud smatra neslobodnim. Misliš da je dobar sistem u kom jedan Linč ne može da snima?
дај бре, ти заиста верујеш у ту причу?дају Хармони Корину, не дају Линчу.
Link to comment

Što ne bi davali Harmoni Korinu, koji je sasvim buržoazan u svom širenju paranoje po pitanju mladih - koja uvek ima za posledicu ideje o čvrstoj ruci.edit - eto ti, Ajante

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...