Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Upravo odgledah novog betmena, The dark knight riseshttp://www.imdb.com/title/tt1345836/Anne Hathaway kao Catwoman :wub:
Anne je meni 20x jebozovnija no sve ostale žene-mačke.elem, odgledah i ja novog betmena, osim Ane, ostalo je teško prenaduvano sranje sa sve onom revolucijom na kraju koju predvodi Betmen lično. moraju li bre u svaki film u poslednjih 10 godina da umeću taj jebeni NOB za american way of life, aman. :isuse:a kao da mi taj mazohizam nije bio dovoljan, posle pustim najnovijeg spajdermena - majko mila kakvo je tek to sranje. ajd što su se kretenski dosetili da recikliraju film iz 2002. nego što stvarno nisam očekivao da će da nadju većeg kretena da glumi glavnu rolu od Tobija - a našli su :isuse: PS hteo posle da pogledam i rimejk Totalnog Opoziva al nisam imao snage za još jedno potencijalno sranje,.
Link to comment

verujem. evo sad merkam Man on the ledge - odavno se oštrim da ga odgledam al mi se nešto neda....i sada se klackam izmedju njega i Loopera (iako me ovaj mali iz Trečeg kamena opasno smara)

Link to comment
verujem. evo sad merkam Man on the ledge - odavno se oštrim da ga odgledam al mi se nešto neda....i sada se klackam izmedju njega i Loopera (iako me ovaj mali iz Trečeg kamena opasno smara)
i meni taj mali ide na zivac, ali nije iritantan iako se pojavljuje bre u svakom novijem filmu. ne mozes da ga izbegnes i da hoces :D razumeo bih da ima neki poseban, glumacki skill, ali nista od toga. mozda je lep devojkama, meni kao muskarcu em nije lep, em nista specijalno od glumackih sposobnosti.no.. looper je odlican film. zanimljiv je - tema je interesantna. taj mali je nabudzen u filmu. sminka kilo, dodatni elementi na licu, koje btw nisam mogao da provalim sta su mu sve uradili osim da su mu promenili boju ociju. itd. nekako pravi smekerske grimase, a ne ide mu. znaci totalno ludilo.meni je film od samog pocetka bio zanimljiv. mozda nije uradjen savrseno i to se vidi, ali moze da se gleda i da se nedostaci eliminisu. zasto mi se bas dopao film, to ne mogu da ti kazem jer nisi gledao :D ali u moru svih ovih filmova, ovo je jedan interesantan i dobar film.
Link to comment

btw totalni opoziv je uzasno glup. original totalni opoziv mi je ostao u secanju kao pravi sf film. ovde imas gomilu efekata, dobru glumacku postavu, a kad bi me pitao neko da prepricam sta sam gledao, nemam pojma. zbrzano, nabacano... nemam stvarno lepo misljenje o ovom filmu, nisam ga ni odgledao do kraja.preporucujem end of watch odlicna glumacka postava. gluma odlicna. prica zanimljiva. sve ukupno - super!

Link to comment

sto se tice novog betmena, odlican! ovo je stvarno za bioskop. zanimljivo je da film traje 3 sata i meni je najveci nedostatak bane-ova prica. mogli su-mogao je da napravi odlicnu-jasnu podelu na dva dela izmedju bane-a i betmena. da filozofiju bane-a ucini jednako jasnom i zanimljivom kao i betmenovu. tada bih rekao da je film savrsen. mozda mu je bilo frka jer se u nekim delovima filma jasno vidi da bi on [nolan] to hteo da progura, ali ili nije imao vremena ili nije hteo, a razloge ne znam.

Link to comment
moš preskočiti i Loopera i Men of the Ledgeimhoa moš i da gledaš
Nemojte ništa da gledate, samo ćete se razočarati :lol:
Anne je meni 20x jebozovnija no sve ostale žene-mačke.
Nakon Mišel Fajfer, teško mi je da napravim taj mentalni konstrukt.
Link to comment

Odgledah ja Cloud Atlas i skroz mi se dojmio, fina prica sa finom porukom i super ekipom glumaca. Stvarno vredi gledati u bioskopu.Sumnjam da ce u Srbiji a i sire imati neki fantastican bioskopski uspeh jer se posle filma dosta ljudi pitala "A sta je radnja ovog filma i koji je zanr?" a sto se sveta tice jbg karta za Atlasa kosta koliko i karta za npr Hotel Transilvanija samo sto Atlas traje 3 sata a Transilvanija sat ipo. Racunica je jasna.

Link to comment
karta za Atlasa kosta koliko i karta za npr Hotel Transilvanija samo sto Atlas traje 3 sata a Transilvanija sat ipo. Racunica je jasna.
Nemoguce je da si ozbiljan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...