Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 25. 5. 2023. at 0:48, Lancia said:

Djon Vik IV - nista ja ne kapiram ovaj matriks za vrli novi svet. OK su lokacije, vizuelno ola-la i nista vise, digitron mi crko zbrajajuci mrtve duse a zapamticu samo deo profila DJ djeve sa Ajfela koja pusta na gramofon Paint it black.

 

Ovo je nešto kao Matriks 3-4. 

Nit čemu služi nit šta radi - potpuni gubitak kompasa u Džon Vik svetu - ja ga baš juče odgledo sa klincem - njemu lepo ima šorka, ima krvi ima jurnjave......meni pretilo pucanje aneurizme od napora da svhvatim ko šta gde i zašto. 

 

Šta su napravili od onakvog prvog dela. :isuse:

  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, ToniAdams said:

image.thumb.png.690788e90fa1288e33449dfd80b62d2e.png

 

bas gadan al tera nekako da se do kraja pogleda

retko kad ovoliko razmisljam o filmu koji sam pogledao, i gotovo nikad se ne vracam da nesto dopisem, no ovde pravim izuzetak.

 

posle jednog dana kako mi se slego, mislim da je ovo izuzetan film, mozda i najbolji akin.

 

jedino sto je ovde ta tendencija koju stalno ispoljava, a mislim na napor da hamburg predstavi kao neko sumorno mesto a ne kao jedan od najlepsih gradova na svetu, dostigla vrhunac. 

 

ali je zato film prilicno duhovit, na nacin na koji su, recimo, ružni prljavi zli ili covek ujeo psa, dakle miks alanfordovskog crnog humora, tismine neke najgore depre u prozi i najgoreg moguceg vejtsovog trovanja alkoholom. 

tu je negde i bukovski, al on je jedan od ucesnika.

  • +1 2
Link to comment

Sisu . slucajno se zalomilo da gledam isto, samo je sad finski Tarantino, malo nazi, malo spaghetti western ali ne i

komican, odlicno snimljen, kamera tip-top, da reziser nije poceo da uzima teze droge pri kraju filma, ovo bilo vise

nego OK. John Wick je mali maca za Koscheia.

Vlcsnap-2023-05-30-22h02m19s950.png

Edited by Lancia
  • Hvala 1
Link to comment

REALITY (2023)

 

odlican film u kome je reenactment baziran na originalnim zapisima FBI zahvaljujuci izuzetno

talentovanoj Sydney Sweeney i pametnoj reziji dobio novi kvalitet.

SS ovom ulogom u kojoj nastupa "bez trunke sminke" pokazuje da je daleko iznad shablona prostog sex simbola.

 

 

Edited by 3opge
  • Hvala 3
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

ko voli grajndhaus obavezno da preskoci finski Sisu, verovatno najgori film ove godine koji sam pogledao do kraja.

 

Svaka čast, ja sam stigao do 30-40 minuta... pokušaću kada budem bio drugačije raspoložen, možda.

 

  • +1 1
Link to comment

a ne znam, ali ima i buljaskih, tipa onaj grrrrl power deo, plus je jezivo neduhovit, cak postane dosadan u jednom momentu, ono brt luni tuns

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...