Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dual - Verovatno je to odsustvo emocija u filmu trebalo da natera na sopstveno popunjavanje rupa u filmu i na razmisljanje ali je vise otislo na stranu brzog zasicenja usled nedostatka radnje. Jos jedna klon prica, moze da se gleda a i ne mora. 

Vlcsnap-2022-05-27-22h52m39s310.png

 

Link to comment

spacer.png

 

Official Competition - Film o filmu, odnosno satiricni prikaz kako izgledaju stresne pripreme snimanja jednog umetnickog filma. U 90% scena su samo troje glumaca sa postera, ali su toliko dobri i razigrani, da skoro 2 sata brzo proleti uz njih. I Banderas i Martinez su potpuno pogodjeni u ulogama sujetnih glumaca/rivala, ali sa potpuno drugacijim backgroundom, dok je posebno briljantan izbor Cruzove kao rediteljke-tiranina, koju su sigurno inspirisala prethodna iskustva sa rediteljima tog profila.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

memoria - jos ga procesujem ali sve u svemu dobar (na momente, odlican). u svakom slucaju, preporuka.

 

moram da priznam da mi je tilda ipak malo prenaglaseno odradila svoj deo posla - to mi umanjuje opsti utisak. apichatpong weerasethakul je vizuelni pesnik. a tu je i zvuk. i predivna kisa!

 

('cemetery of splendour' mi je ipak jaci. mada jos uvek varim 'memoriu' pa je mozda preuranjeno za poredjenje).

 

memoria.jpeg

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
23 hours ago, roksi said:

memoria - jos ga procesujem ali sve u svemu dobar (na momente, odlican). u svakom slucaju, preporuka.

 

moram da priznam da mi je tilda ipak malo prenaglaseno odradila svoj deo posla - to mi umanjuje opsti utisak. apichatpong weerasethakul je vizuelni pesnik. a tu je i zvuk. i predivna kisa!

 

('cemetery of splendour' mi je ipak jaci. mada jos uvek varim 'memoriu' pa je mozda preuranjeno za poredjenje).

 

memoria.jpeg

 

 

Dobra Memoria. Moja žena će je uspeti pogledati jedino ako je pusti ujutro :lol:

Onaj kadar kad Hernan zaspi a Jessica sedi pored njega traje večnost.

 

Djam (2017)

https://m.imdb.com/title/tt6814914/

 

Simpa film, na momente scene plesanja i pevanja umore, kraj je mogo biti bolji. Daphne Patakia je :wub:

 

Prvi put sam pogledao ceo Poverljivo iz LA. Super face, super film.

Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

Dobra Memoria. Moja žena će je uspeti pogledati jedino ako je pusti ujutro :lol:

 

:laugh: pa jeste, kapiram! ume da ubaci on (a.w.) kripi momente (ali onako fino! ide tacno po granici) :D

 

Quote

Onaj kadar kad Hernan zaspi a Jessica sedi pored njega traje večnost.

 

istina. vecnost.

 

zanimljivo je koliki uticaj ima a.w.-vo odrastanje oko bolnica i medicine, i koliko se to prozima kroz njegove filmove. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, roksi said:

 

:laugh: pa jeste, kapiram! ume da ubaci on (a.w.) kripi momente (ali onako fino! ide tacno po granici) :D

 

 

istina. vecnost.

 

zanimljivo je koliki uticaj ima a.w.-vo odrastanje oko bolnica i medicine, i koliko se to prozima kroz njegove filmove. 

Čekiraću i ostaley bukmarkovao sam već gorepomenuti.

  • +1 1
Link to comment




 
Prvi put sam pogledao ceo Poverljivo iz LA. Super face, super film.


:ohmy: sta je sledece? Reci ces da nisi nikad pogledao Dezurne krivce do kraja???

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...