Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 6.7.2021. at 13:05, 3opge said:

nije dosadno ali potpuno besmisleno, bez ikakve logike, likovi u besmislenim poduhvatima. 

 

Podsetio si me na poslednji pred smrt razgovor oca sa sinom na početku davnog filma Billa Dukea:

 

- What you want for Christmas?

- I don't know.

- You don't know? Boy, you better know what you want. Else, how do you expect to get what you want... If you don't know what you want?

 

Don Cheadle je zreo čovek, hteo je pet hiljada dolara i dobio ih je od Dukea...

  • Haha 1
Link to comment
On 18.7.2021. at 12:02, goofs said:

Kad smo vec kod Don Cheadlea - Space Jam 2 neko? Bilo ko? :huh:

90minutni trejler/reklama za sve warner bros junake ever. uzasan, algoritamski sklepan, besmislen buckuris na koji su jednako reagovali svi u sali - i klinci i matorani - djubre.

  • +1 1
Link to comment

E ja pogledah The Beach Bum i prijatno sam se iznenadio. Prvo, zato što sam mislio da je apsolutna sprdnja, a da je još više sprdnja što ga je Korine predstavljao kao nastavak Spring Breakers. Ali to zapravo jeste nastavak u nekom smislu, prati iste teme i ima isti smisao i besmisao. Svakako nije stoner comedy, niti komedija uopšte. Mekonahi pokido. Baš mi lego film, skroz načisto. Verujem da nije za svakoga i da ima dosta hejtera, znam da je Spring Breakers imao.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Quote

Proletos sam prvi put osetio umor i shvatio da starim.

Možda zbog groznog vremena ovde u Beogradu, možda zbog groznih slučajeva. Jurio sam odbegle muževe, a onda njihove žene da mi plate obavljen posao.

A možda i zbog činjenice da jesam umoran i da starim.

Jedino pravo zadovoljstvo bilo mi je praćenje Novaka Đokovića i njegov neverovatni niz pobeda na gren slemovima.

Sad je sredina jula i još gore nego proletos.

 

Filip Marlou (Mičam) na početku Zbogom, lepojko (Farewell, My Lovely)

 

Farewell My Lovely Charlotte Rampling 1975 Photo Print - Item #  VAREVCMBDFAMYEC023H - Posterazzi

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Odgledah dva Saj faj blokbastera: 

Infinite i Tomorrows war

Infinite je beskrajno glup - Nolan pokraden komplet. A Marku Valbergu će mišići popucati od pumpanja. 

Tomorrows war mi nešto bolje legao, valjda zato što je više naučna fantastika od ovog sranja gore. 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...