Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

3 hours ago, Indy said:

Tri sata i kusur u mraku bioskopske sale u rukama sadiste koji je ovaj film sacinio...:ph34r: Na svu srecu, pustili su nas napolje. (Mislim, odlicno je uradjen i odglumljen, ali je 1) mucan 2) preko 3h)

 

Berlin Alexanderplatz (2020)

 

berlin.jpg

 

 

 o jebote prvi put vidim ovo, ja koji sam RWF-a obozavao kao Bahusa.

 

 

Link to comment

No Sudden Move - Lepo je to Soderbergh noir spakovao, no oko skoro svaki kadar moze na poster, okupio je iskusne i zanimljive njuske, koje normalno ostaju zapamcene po slicnim rolama. Ovde je to skroz zatajilo, dijalozi su suvi i dosadni, ne doprinose razvijanju filma, spletke su tu sebe radi a ne u funkciji radnje, glavna tema nikako da se iskobelja do gledaoca, kad na kraju to i uspe, izgubis interes i za film i za radnju i junake.

Ne postoji to brdo karamela i krempita, da bi se ovo gledalo jos jednom. 

nsm1.jpg

  • +1 1
Link to comment

Ovde su 2 lika glavna, tako da nije zajebancija. Meni No Sudden Move vrlo dobar krimic, Soderbergh na svom terenu, svesno sporo gradi pricu, ali nije dosadno nijednog trenutka. Interesantna upotreba objektiva da se dobije starinski izgled. 

 

Gluma odlicna, ali sam se zapanjio na sta lici Brendan Fraser. Postao jeziva verzija Johna Goodmana..

Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ovde su 2 lika glavna, tako da nije zajebancija. Meni No Sudden Move vrlo dobar krimic, Soderbergh na svom terenu, svesno sporo gradi pricu, ali nije dosadno nijednog trenutka. Interesantna upotreba objektiva da se dobije starinski izgled. 

 

Gluma odlicna, ali sam se zapanjio na sta lici Brendan Fraser. Postao jeziva verzija Johna Goodmana..

 

nije dosadno ali potpuno besmisleno, bez ikakve logike, likovi u besmislenim poduhvatima. 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...