Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

10 hours ago, djordje geprat said:

ništa ne nađoh na TV pa se okrenuh diskovima. kako su dobre "čađave dvocevke". vini džons je1 car.

 

Meni je najbolji lik bio Rory Breaker :laugh:

 

 

Link to comment

Ma celi film je bio odlican za citiranje. Ja i danas cesto kazem nekom kad vidim da placa sa novcanicom preko 50 EUR  sta radis kad ne ______________ (trenutna situacija), finansiras revolucije? 

Link to comment
22 hours ago, bags said:

Ma celi film je bio odlican za citiranje. Ja i danas cesto kazem nekom kad vidim da placa sa novcanicom preko 50 EUR  sta radis kad ne ______________ (trenutna situacija), finansiras revolucije? 

 

Meni su odredjeni citati deo recnika, kao sto je slucaj i sa nekim drugim filmovima. Kada god pomislim na tu rec, odmah bude hortifuckingculturist. Little bit of pain never hurt anybody. Tome je sigurno doprinelo sto i na albumu sa muzikom ima citata iz filma pa nisi mogao da ih zaobidjes, bas kao sto je slucaj i sa Petparackim pricama npr.

  • +1 1
Link to comment

Electra Glide in Blue

 

https://www.imdb.com/title/tt0070022/

 

 

U suši modernih kvalitetnih filmova okrenuh se ovome. Jedan od skrajnutih bisera neponovljivih sedamdesetih. Zašto skrajnut? Možda zato što glavni lik , pandur vežba gađanje upravo na posteru Easy Rider-a. Funkcioniše i kao road movie i kao melanholićna drama, Ovo je svojevrsna alternativa anarhičnom bajkerskom kinu tih godina. Neowestern ako takav žanr uopšte postoji. Odličan soundtrack, delo samog režisera, mu podiže ocenu bar za nekoliko poena. 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 4
Link to comment

Poznat je to biser novog holivuda i mislim da se ponesto pisalo o njemu na forumu.

Ide u paketu uz dva sloja asfalta i preko duple pune linije, pravo osvezenje kao dupli smirnov sa nakrckanim kockicama leda i pola limuna

  • +1 1
Link to comment

Pisao sam ja o tom filmu, lupetanja o vesternu nisam pisao zato bi to bile obične gluposti. Morao bih da u njih učitavam nekakav humor, a onda bih rizikovao ban, pa nisam...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...