Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 26.5.2021. at 17:49, Lancia said:

Wrath of Man - teska podvala od filma, nema smeka, nema tabanja, nema lepih djeva, samo ladan kamen od Statama. Gaj Rici mi dodje dva sata zivota.

 

Sto ne videh ovo na vreme :isuse:

 

Kazi mu da dodje isto i meni...

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:

Under The Silver Lake, arhietip filmova kakvi mi idu na ganglije, gomila nabacanih besmislenih momenata u pokušaju da se stvori privid misterije, zanimljivosti i intrige a bez s od smislenog kraja ili bilo kakvog adekvatnog rizolvinga.

Film mi je stajao u šort listi mesecima i moguće je da sam ga ovde od nekog pokupio, ako jesam, i ako taj neko čita, neka jede... Zezam se :)

 

No film je uistinu sranje.

 

under the silver lake nije išao uz preporuku već upozorenje, ali ja uvek volim kad ljudi gledaju under the silver lake

 

ja sam ga gledao dva puta :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

Under The Silver Lake

 

Film mi je stajao u šort listi mesecima i moguće je da sam ga ovde od nekog pokupio, ako jesam, i ako taj neko čita, neka jede... Zezam se :)

Ne zezaš se.

Edited by Milošica
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Ne zezaš se.

 

Zezam se u smislu da to ne bih rekao ozbiljno, kao da sam stvarno popizdeo, ne zezam se u smislu nek se nosi i tnx for nothing, na šaljiv, drugarski način :inn:

  • Wub 1
Link to comment
12 hours ago, Lancia said:

Stilizovana vintage igra slike i reci, bas lepo snimljena, duhovita i otkacena. Vidi se da je cela ekipa uzivala u filmu,

Fajferica je prava diva u svakom smislu.

French-3.jpg

French Exit

 

Prica li ovako sve vreme, kao da sapuce? Malo mi deluje iritantno to, a ako je tako ceo film, :vesala2:

Link to comment
4 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Prica li ovako sve vreme, kao da sapuce? Malo mi deluje iritantno to, a ako je tako ceo film, :vesala2:

Ceo film. Nemoj gledati. :rolleyes:

Link to comment

Obavezno decu da vodite da gledaju Luku ili na Disney+ kad izadje za par nedelja. Super je filmic, sita sam se nasmejala :wub:... A i pustila suzu na kraju

 

Santa mozzarella :lolol:

Link to comment

znachi 'colossal', formalno sf crna komedija, ja u zivotu nisam ovako predano ovakvu ludost pogledala. idiotska pricha, mrljavi likovi, naravno ogromne ochurde ane hatavej. sam gospod zna gde su krenuli sa ovim, spucali novaca nishta ne zaradili, ali za 20 godina moze odlichno da ostari i nekoj dechurliji da bude kult rolf.gif

uz malo srece.

https://en.wikipedia.org/wiki/Colossal_(film)

shto je najgore, ne mogu da smislim kako je ovo moglo da bude uradjeno, a da bude bolje!
skoro savrsheno [emoji38]ol:



sent from bubamoto





  • +1 1
Link to comment

nesto mi nije jasno u vezi tog filma

i na idmb i na wiki stoji da je izasao 2021 i to u maju

 

a ubedjen sam da sam ga gledao pre neku godinu

scena sa majkom u kolicima i sinom koji trci za njom kad iznajmljuju ovom kamp kucicu npr

plus telefoni koje kroisiti su stari 10+ godina, ok to moze biti i zbog prirode posla :D 

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

nesto mi nije jasno u vezi tog filma

i na idmb i na wiki stoji da je izasao 2021 i to u maju

 

a ubedjen sam da sam ga gledao pre neku godinu

scena sa majkom u kolicima i sinom koji trci za njom kad iznajmljuju ovom kamp kucicu npr

plus telefoni koje kroisiti su stari 10+ godina, ok to moze biti i zbog prirode posla :D 

Mozda si gledao seriju.

Link to comment

Na yt mi u related videos iskocio Frenzy (1080p verzija), pa se podsetio ovog Hitchcockovog skrivenog dragulja™. Iako se posle nekoliko slabijih filmova iz 60-ih cinilo da ga je vreme pregazilo, ovde je Hitch u punoj formi. Vidi se da mu je prijao povratak u London, tako da je napravio film za svoju dusu, sjajno uklopivsi saspens i humor..

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...