Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

51++RSjiuHL._SY445_.jpg

 

 

bilo sinoc na nekom kanalu...to je moj omiljeni film svih vremena!!!:wub::wub::wub:

 

 

samo pisalo-,,nije preporucljivo za mladje od 12god,, :ohmy::ohmy:

pa ako ovo nije preporucljivo za mladje od 12 godina,ne znam sta jeste!!!:isuse:

Edited by ivy
Link to comment

The Human Voice (2020)

https://www.imdb.com/title/tt11760792/

 

Uopšte nije loš, za pola sata u sebi sadrži sve ono što Pedro u poslednje vreme forsira. Tu su lekovi, drama na ivici suicida, opet je mogući naći nešto od njegovog alterega. Pa naravno, eye-candy stilizacija predmeta, kao i par zanimljivih meta momenata, npr. sa kulisama. Tako da je čak sasvim dobar. Korektan.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Moća said:

The kid detective, dobar je bas.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Meni je to na početku baš jeftino izgledalo, ali kasnije te fino uvuče u priču i reši je na zanimljiv način.

Edited by Milošica
Link to comment
On 5.5.2021. at 19:11, morgana said:

valja li two popes? dvojica papa, ne mogu ja to bez garancije.

Hvala na preporuci.. :) 

Nije baceno vreme u svakom slucaju.

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Mil@n said:

 

Ima i film o celokupnom događaju, zaboravih ime, valjda po datumu... Bem li ga, mrzi me da googlam.

 

Jedan je "Utoja: 22. juli", drugi je "22. juli", Jumanji je pomenula ovaj prvi

Link to comment
On 6.5.2021. at 16:23, John Coltrane said:

Uf uf ima i Djine Geršon.
Kupljeno.

 

Ja sad gledam "Curb Ur Enthusiasm", pojavljivala se par puta, kakva cica, jedna od najboljih iz Holivuda ikada :wub:

Odgledao Nobody, mislim da ne može više film sa ovom tematikom. Obično su to teški krševi ovaj je pristojan, verovatno i zbog Odenkirka koji se lepo snašao u ovom tipu uloga, a pri tom su ljudi navikli na njega u drugom izdanju.

Link to comment
19 minutes ago, Mil@n said:

 

Ja sad gledam "Curb Ur Enthusiasm", pojavljivala se par puta, kakva cica, jedna od najboljih iz Holivuda ikada :wub:

Odgledao Nobody, mislim da ne može više film sa ovom tematikom. Obično su to teški krševi ovaj je pristojan, verovatno i zbog Odenkirka koji se lepo snašao u ovom tipu uloga, a pri tom su ljudi navikli na njega u drugom izdanju.


+1 na bold

 

I ja s vremena na vreme pustim Lerija, ali od prve sezone, moram videti gde se pojavljuje da malko premotam :D

Link to comment
On 9.5.2021. at 20:36, Milošica said:

Meni je to na početku baš jeftino izgledalo, ali kasnije te fino uvuče u priču i reši je na zanimljiv način.


Fotka roditelja skijaša :kecman:

Link to comment

Jebote :isuse: zajebah se da pogledam :isuse:: postoji li holivudsko govno koje se nije oprobalo na vidjenjutm Balkana....

 

Pa jebote, mitm jos dobro i prolazimo... :isuse: 

Link to comment
On 6.5.2021. at 16:23, John Coltrane said:

Uf uf ima i Djine Geršon.
Kupljeno.

U Lulu On The Bridge ima super scena kad Harvey Keitel kaže: Ovo mi je bilo omiljeno mesto poslednjih godina, pa uhvati Ginu za guzu :)

Sad mi se gleda taj film. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...