Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

10 minutes ago, Ras said:

Volim taj film. I Blago Sijera Madre - bilo pre neki dan.

Blago Sijera Madre je spadalo u redovnu terapiju...

Sa Rififijem sam morao da pojacam dozu...

Posle rucka idemo na:

 

Link to comment
16 hours ago, maheem said:

Double Vies

https://m.imdb.com/title/tt7250056/

 

Zanimljive teme i dobri dijalozi, al oslabi tokom pa pokvari utisak.

 

i ja sam ga odgledala juče na teveu. ala brbljaju :lol: a stvarno sve zanimljive teme... bavljenje politikom, budućnost čitanja, pisanja, književnosti... koga to intesesuje, podstiče na razmišljanje.

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

i ja sam ga odgledala juče na teveu. ala brbljaju :lol: a stvarno sve zanimljive teme... bavljenje politikom, budućnost čitanja, pisanja, književnosti... koga to intesesuje, podstiče na razmišljanje.

Jes, na početku nisam uspevao da stignrm titl :D

Terao me da učestvujem u diskusiji pa sam par puta stisnuo pauzu i objašnjavao usnulom partneru zašto varaju jedne druge al ostaju u vezama :D

Na trenutak mi je nedostajao taj urbani socijalni život al brzo sam se vratio u Robinzon Kruso kalup.

Zamerka filmu su loši dijalozi u nekim situacijama, tj. neiskorešćenost momenta za super funny diskusije, posebno u bezizlaznim situacijama na kraju.

  • Haha 1
Link to comment

Odgledah Irishman, preterano razvučen za moj ukus, mada obzirom ko sve glumi i kako je lepa kamera mogao je i 6 sati trajati.

Sve mi kao da gledam All star vikend, kao da su imali zamisao da okupe sve 60+ i urade omaž celom talasu filmova o mafiji.

 

Link to comment

Zaljubio sam se u doktorku (ne po prvi put!):

 

Rifkin's Festival' Review: Woody Allen Makes Fun of Film History | IndieWire

 

Rifkin's Festival sada već standardna Vudi Alenova limunada, sa korektnim dijalozima, istraživanjima sopstvenih neuroza i strahova i posvetom nekim boljim (prošlim vremenima) - ovoga puta Godaru, Feliniju, Bergmanu... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...