Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

7 hours ago, Nikodije said:

tangerine

treci put gledao u poslednjih godinu-dve. spektakl. preporucujem i ostale filmove sona bejkera (starlet, florida project)

 

Sjajan film! Vrlo verodostajan. Jos su na cosku, bleje vise vise ispred laundromat. Rade nocu standardno. 

Link to comment

Ja se ne secam da me je neki film tako smorio kao Tangerine. Burnt after Reading mozda. Nit mi se svideo taj vid kamere, nit sam ista osetila za likove, bas onako sve vreme ravna linija. :unsure:

  • +1 2
Link to comment

Kamera tj iphone mi uopste nije smetao. Okej, u pocetku se gubio fokus, kasnije je bilo bolje, ali taj sumrak je bas onakav kakav ga i ja dozivljavam. Ne znam...mozda zato sto me tema i taj zivot licno pogadjaju, sve mi je to jako poznato... 

Svaka cast na ideji i na realizaciji. Pogotovu sto su uzeti naturscici, kusta da pozavidi

 

Edited by mustang
Link to comment

Teacher - Steta sto se nije nastavilo sa plivanjem u dobrim vodama s pocetka filma, ovako se poprilicno rasplinulo, sve trazeci opravdanje za korene ljudskog zla. Prevelik zalogaj za malu vilicu.

Van toga, film uspesno prenosi kompleksnost emocija i kompleksa proisteklih iz bullies tematike.

hqdefault.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

The Virtuoso - sasvim friski vise puta vidjen film o unutrasnjim demonima placenog ubice, gde Anthony Hopkins davi za sve pare za koje ih je ustinuo i gde glavni baja stvarno misli da je baja i shodno tome nije svo vreme odmakao od ova dva tri tika u glumi:

2fd8a3cd3474c4e9bd5ffbc5b202a492cc56cbeb

Pored toga imamo par egzekucija, losu tucu, par sisa i jos losiji seks, psa koji je zalutao u sumi i u filmu, vrlo je nejasna njegova uloga, verovatna neka asocijacija na glavnog baju, ali sad vec otkrivam film, koji nadam se necete gledati.

Link to comment

@Ras videh da si stavio +1 :D 

Morao sam: juce videh ovde neki TikTok i pod hitno sam nocas zaronio u diskove sa starim filmovima detoksikacije radi...

Najavili su kisu narednih dana, nastavljam intenzivnu terapiju... :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...