Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Thomas Crown Affair' (1968) 50th Anniversary [Blu-ray Review] -  Diabolique Magazine

 

The Thomas Crown Affair (1968), tek da se podsetim koliko је Fej Danavej famozna, koliko mi je žao što je Stiv Mekvin umro mlad, i što me je zapalo da živim u ovom usranom beskrvnom vremenu.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Dani Sema Šeparda na filmu (reprizni program): The Right Stuff

 

Right Stuff Poster (1983) - Original British Quad Movie Poster

 

Dovoljno vremena za gledanje zahvaljujući smornom kišnom danu.

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

slucajno na netu nabasah na pricu o kurtu gerstajnu, nacisti hemicaru koji je izmislio ciklon b. to je izmisljeno u sasvim druge svrhe, npr. za preciscavanje vode vojsci na frontu, a kasnije znamo kako je upotrebljen ciklon b. onda zasnah da o njemu postoji i film. i to vrlo solidan film amen

Link to comment
On 10.4.2021. at 10:11, Garnirung said:

Shiva baby fina dramedija, malo mi samo smetao prenapucan dijalog, al očigledno je tako zamišljen

 

Riders of justice  ima sve, opičen humor, akcija, drama, Danci kidaju

 

I ja sam se zajebao, baš dosadan film

ovi rajdersi izgledaju pomalo ko manje retardiran nobody, i mikelsen izgleda prilicno uverljivo. gledace se.

Link to comment

cuj retardiran nobody  :D pa to i treba da bude retardirano™, sala, komika, zezanje, vidjeno hiljadu puta. ko je prerastao takvo zezanje neka preskoci, bolje nego da se kasnije nervira.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

slucajno na netu nabasah na pricu o kurtu gerstajnu, nacisti hemicaru koji je izmislio ciklon b. to je izmisljeno u sasvim druge svrhe, npr. za preciscavanje vode vojsci na frontu, a kasnije znamo kako je upotrebljen ciklon b. onda zasnah da o njemu postoji i film. i to vrlo solidan film amen

 

gde si ovo našao? 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...