Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Odakle namenski u prici? Zbog uaz-a? Jok bre, kum mi je vrlo zivopisan lik. Svojevremeno se u Beogradu na Adi skinuo se go, skocio u vodu, isplivao i onda se osusio na suncu. Usred bela dana, doduse zimskog.

Link to comment
23 hours ago, villiem said:

 

Sad si me podsetio, zadnji film sto sam gledao ceo je, cini mi se - Oslo 31.8. To mi drugar napakovao gomilu danskih/norveskih/svedskih, cekam da krenem. On, drugar, bio odusevljen severnjacima. Dobar je Oslo

Dobar je Oslo pretposlednjeg dana avgusta. Gledam ga i do samog kraja ne kontam da je rrađen po romanu Le feu follet po kom je Malle snimio istoimeni film koji je drugačiji, sa mnogo više izrečenih misli. Preporuka za oba.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, pariah said:

Može li neko ovo da "izbunari". Ne mogu da ga nađem na trafikama a baš mi se gleda. Hvala!                                      https://m.imdb.com/title/tt11655202/

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6025469

Samo se moras registrovati,inace odlican traker...ovde sam nalazio stvari koje nigde nisam mogao.

Edited by takashi
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, takashi said:

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6025469

Samo se moras registrovati,inace odlican traker...ovde sam nalazio stvari koje nigde nisam mogao.

 

Samo proveri odmah da li ima i originalni zvuk, da ne skidas za dzabe 500GB :D Nekada vredi pogledati i u komentarima da li je dodatno ubacen originalni audio fajl, obicno neko zatrazi pa stave na Dropbox i slicne (a ne update-uju gore u glavnom delu)

 

Upravo pogledala, ovaj film nema originalni zvuk vec rusku sinhronizaciju: Dub (Line) + Sub (Eng - Hardsub)

 

@pariah

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Samo proveri odmah da li ima i originalni zvuk, da ne skidas za dzabe 500GB :D Nekada vredi pogledati i u komentarima da li je dodatno ubacen originalni audio fajl, obicno neko zatrazi pa stave na Dropbox i slicne (a ne update-uju gore u glavnom delu)

 

Upravo pogledala, ovaj film nema originalni zvuk vec rusku sinhronizaciju: Dub (Line) + Sub (Eng - Hardsub)

 

@pariah

 

Sećam se da sam upavo Le feu follet gledao na italijanskom i tripovao kako sve razumem. Nekoliko dana kasnije sreo jednog italijana u gradu i nisam znao beknuti :lolol:

Link to comment
7 minutes ago, I*m with the pilots said:

Samo proveri odmah da li ima i originalni zvuk

Bravo za upozorenje, ovo je kod Rusa česta situacija.

 

Ponoviću, qBittorrent ima ugrađen odličan search.

 

Našao, skinuo, originalni zvuk, hardcoded engleski titl. Kome treba, bacite pm za wetransfer link... (mp4, H264, ~900mb)

Link to comment

Dobili smo linkove na pm (hvala svima koji su poslali), tako da ne mora niko vise da trazi..

 

Moze komotno i cela prepiska da se izbrise, ako pravi problem..

  • +1 2
Link to comment
On 17.3.2021. at 15:36, *edited by mod said:

Sounds of metal. Baš dobar film. Da ga se gleda. Sigurno ide Oskar za zvuk a možda padne i za jednu od muških uloga.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

Jeste, odlican film. Preporuka.

 

Poceo da gledam i quo vadis, aida, video u uvodu europa, bosnia, srebrenica i odustao, supruga nastavila i kaze da je odlican i bas je pod utiskom. Na kraju odgledao poslednjih 15ak min filma i zaista deluje da je vrhunski film.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...