Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pojavio se Tenet na kioscima, ko nije gledao u bioskopu.
Mislim da cu da ga preskocim. Ne zato sto nisu bas sjajni utisci ljudi sa kojima imam negde slican ukus, vec mi je Nolam zastranio bas. Nije to ono kao nekada.
Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Ja sa namjerom zaspao na pola filma. Dzejms Bond sanja da je doktor Who, bezveze 

+1

Gledao sinoc, zali boze 2,5 sata.Losiji film nisam gledao ove godine,sve ali sve je promasaj, pocev od kastinga pa redom dalje.Svaki film o Bondu je za ovo remek delo

Link to comment

Obozovam filmove o svacemu i nicemu kao Miss Stevens, Timotije vec pokazivao da ce biti opasan igrac, svi likovi vise nego OK, cak je i vec obavezno prisustvo jednog geja u filmu podnosljivo.

Let Him Go, iznenadjujuce dobar sa pogodjenom atmosferom americke vukojebine i opipljivom hemijom izmdju Dajan Lejn i Kevina Kostnera. Dzefri Donovan pokidao koliko je ogavan u par svojih pojavljivanja. Mali antiklimaks na kraju za diznijevce, sve u svemu, moze da se gleda jednom. 

Na kraju za nas balerine, kolaz o Chadu Naharinu i Mr Gaga, praznik za sva cula. Za moj istancan ukus, previse iseckano a materijal je zavredjivao sigurno rang Pine nº2.   

1_70042_1466244649.jpg

Link to comment
31 minutes ago, Indy said:

Ohad(u)

 

Chad bi bilo zaista zanimljivo ime za 1 baletana :D

(Imajuci u vidu danasnji internet slang)

 

:D 

Fala Indy, trebalo bi snimiti film o misterioznom pojavljivanju jednog C namesto O.

Link to comment
5 hours ago, kipo said:

Ja sa namjerom zaspao na pola filma. Dzejms Bond sanja da je doktor Who, bezveze 

 Odgledala ceo, na žalost, 2,5 sata pretencioznog sranja. Interstelar je spram ovoga remek-delo, a meni je to inače parametar lošeg filma. E,bio do sada. Sada je Tenet.

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

 Odgledala ceo, na žalost, 2,5 sata pretencioznog sranja. Interstelar je spram ovoga remek-delo, a meni je to inače parametar lošeg filma. E,bio do sada. Sada je Tenet.

Bas sad sam ga skinuo :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...