Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

 

Ovo si prepoučio kao da se ne radi o jednom od najpoznatijih i najslavnijih i najboljih korejskih filmova ikada :D

 

 

I verovatno najprecenjeniji film u poslednjih 20 godina..

  • +1 1
Link to comment

Mene samo zanima da li bi film bio jednako dobar da nema toliko gadnih i mučnih scena?

Sećam se da mi se dopala priča, ali sam ga samo jednom odgledao, i to mi je bilo sasvim dovoljno.

Link to comment

pa i nema nesto mnogo mucnih scena, za koreanca. 

ja sam prvi put bas bio nezadovoljan, posle filma u bioskopu, a posle nekoliko godina ga pogledao na tv i sasvim dobro mi legao.

Link to comment

I ja mislim da je precenjen.

 

Sećam se da me je na prvo gledanje oduvao, ali vremenom sve manje cenim filmove koji idu na taj šok efekat, pa i kada je dobro spakovano, kao ovde.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ima i anglosaksonska verzija, za tupe narodne mase one koji su alergicni na azijske filmove

Kakvo je to spajk zamesio... da je bilo ko drugi stavio film koji potiče iz Koreje u Kinesku četvrt ne bi bio problem, jer, fuck it- oči su kose, ali ovde je to uradio rasno najkenjakviji reditelj možda u celoj istoriji američkog filma. 

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

I ja mislim da je precenjen.

 

Sećam se da me je na prvo gledanje oduvao, ali vremenom sve manje cenim filmove koji idu na taj šok efekat, pa i kada je dobro spakovano, kao ovde.

 

Isti je slucaj i kod mene. Sto sam stariji, sve vecu odbojnost imam prema sok efektima. Evo bas relativno skoro na TV uhvatio onaj francuski horor Martyrs. Nisam ga gledao kad se pojavio upravo zbog hajpa, ali sad eto nisam imao sta da radim, pa kao iz ciste radoznalosti ajd da pogledam. I priznajem da sam kriv sto sam odgledao do kraja, ali prosto sam naivno mislio da ce biti makar neki redeeming momenat u filmu. Na kraju sam samo pozeleo da se nad autorom izivljavam, kao on nad nama gledaocima..

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...