Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

9 hours ago, kipo said:

hqdefault.jpg

 

Na ovoj slici gore se ni srbin nije proslavio.

 

 

 

a evo ga ćetnik. tu je rakijče; ovde se ne vidi krst oko vrata, ali tu je uvek na ruci, da se slučajno ne zbunite ko je srbin u kadru. i makar ne tuče svoju ženu, aj nešto.
56e40e7a18c77358c4cabbbb.jpg.1d161918d4508bb1d0617c6633ccb6f8.jpg
 

Link to comment

Dobar stvarno, mada nije toliko jak efekat kao prvi deo ili Bruno ili This is America. Btw, ako su njih dvoje mogli ovo da urade Djulijaniju, onda svaki politicar ima sex tape u necijem sefu. 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment

je li gledao neko nove male zene?

nisam nesto zalegla za tu tematiku, ali kao hajde. izdrzala sam pola sata i to jedva, nije mi gledljiv, a vidim obozavan je. mozda je do mene.

Link to comment

Special iz 2006. 

 

U suštini, Defendor sa Harelsonom je izgleda neki jako brzi remake posle svega 3 godine, manje više sve slično, sa tim što je Special pomalo zbrzan i traje celih 1.20+ ali vredi ga odgledati, pogotovu ako niste gledali defendora koji je ipak mnogo bolje odrađen.

Link to comment
9 hours ago, morgana said:

je li gledao neko nove male zene?

nisam nesto zalegla za tu tematiku, ali kao hajde. izdrzala sam pola sata i to jedva, nije mi gledljiv, a vidim obozavan je. mozda je do mene.

One od prošle godine?

 

Gledao ja u bioskopu, sa ženom... Bilo ok, nije mi bilo dosadno...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...