Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Novi Sorkin više nego pristojan pored svih "filmova" koji izađoše ove proklete godine.  Malo mi je predugačak i razvučen na momente, plus ima par loše izvedenih scena koje smrde na patetiku. Dijalozi razvaljuju kao i uvek. Molly's Game mi je ipak bio zabavniji i bolji.

Link to comment

malo su i dijalozi smor, repetitive

 

al je osvezenje. so much did and did not change. 

 

imam problem sa radmayne, americki engleski mu kao da ima prostetic u ustima. 

sacha je valjda sebe glumio?

Link to comment

Znači Pattinson nastavlja da dominira u poslednje vreme?

 

Mogao bi se odgledati taj filmčić pravo da ti kažem, vidim da ga i Kaliguličica pominje.

Edited by Milošica
Link to comment

pattinson je odličan glumac. ali vrlo su prosečni i devil all the time i chicago 7. najbolja zabava od novih netflixa je naravno vampires vs bronx, ali to je više za nas intelektualce :fantom:

 

chicago sam gledao bez predznanja, da budem iskren iznenadih se posle kad sam video da je sorkin ovo radio. nije da ga cenim ne znam koliko, ali baš slabo šta ovde iskače iznad prosečnosti, osim iznadprosečne postave

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

E jbt, kad pomenuste Pattinsona, gledao skoro easy rider posle (bukvalno) 20 godina. Dok su u onoj hipi komuni, tip koji prvo recituje "motlivu" pre nego sto jedu i kasnije izvodi nesto na stejdzu (ne mogu da se setim da li peva ili recituje opet), ili je Pattinsonov bioloski otac ili je neka ozbiljna madjija u pitanju. 

Link to comment

Pustim na Netflixu random turski film, kao neka priča o siročetu koje traži svoje roditelje.
Kad - Turci, svi, glume Bosance, i radnja se dešava u Bosni, i nema nikakve veze sa Turskom. Pričaju turski, ali su u stvari Bosanci, Srbi i Muslimani.

Siroče koje traži svog oca je rodila silovana Muslimanka u ratu. Zanimljivo mi je bilo kako su predstavljeni Srbi:

-Srbin silovatelj naravno ima bradu

-svi Srbi, žene i muškarci oko vrata nose krstaču na lancu. U kolima je naravno ogroman krst na retrovizoru.

-svi Srbi su istetovirani po celom telu

-Srbin psuje i ne priča normalno, već se dere u svakom razgovoru.

-Srbin je po zanimanju mesar i u pola scena se pojavljuje kako kolje (svinju naravno), ili ima testeru ili sataru u ruci i maše njome.

-uvek dok vozi kola, Srbin loče rakiju. I to iz flaše, glo-glo-glo. Da ne bi bilo zabune, na flaši je markerom napisano "rakija", da ne pomislite da utoljuje žeđ vodom.
 

Da ne bude sve crno, Srbinova žena, Srpkinja (koju btw igra glumica koja je glumila sultaniju Hurem u "Sulejmanu Veličnastvenom"; valjda zato što je plavuša) je dobra i brižna, ne pije i ne kolje. 

I tako odgledah do kraja- nema hepienda, makar ne po Srbe, iako je u jednom trenutku postojao nekakav pokušaj ubacivanja neizvesnosti (...možda ovaj Srbin nije bio taj Srbin?). 
(I sad mi Netflix nudi turske filmove "Because you watched...") :D
 

Edited by Tihajeza
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

Pustim na Netflixu random turski film, kao neka priča o siročetu koje traži svoje roditelje.
Kad - Turci, svi, glume Bosance, i radnja se dešava u Bosni, i nema nikakve veze sa Turskom. Pričaju turski, ali su u stvari Bosanci, Srbi i Muslimani.

Siroče koje traži svog oca je rodila silovana Muslimanka u ratu. Zanimljivo mi je bilo kako su predstavljeni Srbi:

-Srbin silovatelj naravno ima bradu

-svi Srbi, žene i muškarci oko vrata nose krstaču na lancu. U kolima je naravno ogroman krst na retrovizoru.

-svi Srbi su istetovirani po celom telu

-Srbin psuje i ne priča normalno, već se dere u svakom razgovoru.

-Srbin je po zanimanju mesar i u pola scena se pojavljuje kako kolje (svinju naravno), ili ima testeru ili sataru u ruci i maše njome.

-uvek dok vozi kola, Srbin loče rakiju. I to iz flaše, glo-glo-glo. Da ne bi bilo zabune, na flaši je markerom napisano "rakija", da ne pomislite da utoljuje žeđ vodom.
 

Da ne bude sve crno, Srbinova žena, Srpkinja (koju btw igra glumica koja je glumila sultaniju Hurem u "Sulejmanu Veličnastvenom"; valjda zato što je plavuša) je dobra i brižna, ne pije i ne kolje. 

I tako odgledah do kraja- nema hepienda, makar ne po Srbe, iako je u jednom trenutku postojao nekakav pokušaj ubacivanja neizvesnosti (...možda ovaj Srbin nije bio taj Srbin?). 
(I sad mi Netflix nudi turske filmove "Because you watched...") :D
 

Radio sam to, sarajevo, beograd, pancevo, jedan od najboljih poslova ikad. 

Link to comment
46 minutes ago, MocaVukotic said:

Radio sam to, sarajevo, beograd, pancevo, jedan od najboljih poslova ikad. 

Sudeći po gornjem opisu, super posao si odradio za našu stvar.

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...