Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

menscini da su ga napali bas zato sto su popizdeli jer ne cuju dobru pricu pa su gadjali iz svih topova.

 

svakako hvala na brzim odgovorima. interesovalo me da li su kritike prenaglasene il se gledalac slaze.

 

gledace se kad dodje ukucu.

Link to comment

to sa dijalogom da se ne cuje, mozemo da zahvalimo psihu hans zimmeru. 

od kako nolan radi sa njim efekti su u prvom planu pa tek onda prica. on covek misli verovatno da ga ako nas izbombarduje sa zvukovima, da cemo se vise uziveti u film. ma idi glupost teska, zgrozim se kada krenu ljudi iz filma da mi pricaju o svemu samo ne o samoj prici i glumi. vaznije im da je nesto 4K a ne o cemu se radi. 

 

ma samo mi se digne pritisak...

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, mustang said:

to sa dijalogom da se ne cuje, mozemo da zahvalimo psihu hans zimmeru. 

od kako nolan radi sa njim efekti su u prvom planu pa tek onda prica. on covek misli verovatno da ga ako nas izbombarduje sa zvukovima, da cemo se vise uziveti u film. ma idi glupost teska, zgrozim se kada krenu ljudi iz filma da mi pricaju o svemu samo ne o samoj prici i glumi. vaznije im da je nesto 4K a ne o cemu se radi. 

 

ma samo mi se digne pritisak...

fala i tebi, sad cu da guglam ovog, da vidim sta kazu o njegovom radu.

 

svakako mi se cini da nije lose sto su oplavili nolana - uz kritiku trenda, naravno. mozda im dodje iz dupeta u glavu. stvarno je potpuno besmisleno da se ne cuje sta glumci govore ako prolaznik na ulici shusti kesom il otvara kisobran. 

Link to comment

I'm thinking of ending things nije loš, ali je u isto vreme i podsetnik zašto što sam stariji sve se više hvatam genre trasha umesto umetnosti

 

dok je opstajala misterija držao mi pažnju, kad sam je prokljuvio negde na pola film se totalno izduvao jer

Spoiler

jer ako ljudi nisu pravi why should I care, plus kad izvališ priču skapiraš i jedini logičan kraj pa sve to oduzme od impacta koji želi da proizvede

 

Oke kapiram - dobar je scenario, lika smo fantastično upoznali, teška je priča u kojoj verovatno svako može malo da se prepozna (a muški još više), glumačka postava je super, zahvatilo se dosta životnih stvari, ima se o čemu diskutovati, igranka sa referencama je zanimljiva i ima smisla u kontekstu filma....samo sam se ja bolje proveo gledajući teenage bounty hunters :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Da napisem par reci o tri filma koja sam uspeo da odgledam:

 

Sea fewer: misteriozna zaraza malom ribarskom brodicu posle kontakta sa nepoznatim stvorenjem u dubokim vodama. Irski film, nije los za ubiti sat ipo koliko traje.

 

Stuber: akciona komedija opet ako zelite da odmorite mozak i da se nasmejete.

 

The Purge: Anarchy dobar akcijas sa par rupa moracu kad tad da pogledam i ostale delove.

Link to comment
  • 2 weeks later...

The Devil All the Time (2020) https://www.imdb.com/title/tt7395114/?ref_=nv_sr_srsg_0

Novotarija koja traje...Prica ide u vise pravaca, da bi se na kraju utpile sve u jednu, vidjeno toliko puta ali ovde to ide dosta traljavo i sporo. Patison ima epizodu,sasvim dobru, ostalo skoro pa  sve prosecno

 

Being There (1979) https://www.imdb.com/title/tt0078841/?ref_=nm_flmg_act_2  vrlo solidan, ko nije neka pogleda

Edited by Haralampije
Link to comment
On 9.9.2020. at 23:12, Pokojni Ruxin said:

I'm thinking of ending things nije loš, ali je u isto vreme i podsetnik zašto što sam stariji sve se više hvatam genre trasha umesto umetnosti

 

dok je opstajala misterija držao mi pažnju, kad sam je prokljuvio negde na pola film se totalno izduvao jer

  Hide contents

jer ako ljudi nisu pravi why should I care, plus kad izvališ priču skapiraš i jedini logičan kraj pa sve to oduzme od impacta koji želi da proizvede

 

Oke kapiram - dobar je scenario, lika smo fantastično upoznali, teška je priča u kojoj verovatno svako može malo da se prepozna (a muški još više), glumačka postava je super, zahvatilo se dosta životnih stvari, ima se o čemu diskutovati, igranka sa referencama je zanimljiva i ima smisla u kontekstu filma....samo sam se ja bolje proveo gledajući teenage bounty hunters :fantom:

Ludilo od filma.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...