Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

šaja je super, da ste me slušali za peanut butter falcon već bi znali :sleep:

 

ali me ovo ni malo ne privlači, david ayer nije bio moja šolja čaja ni dok su ga kritičari još voleli. nije da ne cenim suicide squad, napraviti toliko fascinantno loš, a opet toliko uspešan film je fenomenalan podvig

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
52 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šaja je super, da ste me slušali za peanut butter falcon već bi znali :sleep:

 

ali me ovo ni malo ne privlači, david ayer nije bio moja šolja čaja ni dok su ga kritičari još voleli. nije da ne cenim suicide squad, napraviti toliko fascinantno loš, a opet toliko uspešan film je fenomenalan podvig

 

Tax Collector je samo fascinatno los. Bukvalno da ne verujes koliko je los. Ono 1/10..

Link to comment

sinoć slučajno na htv naletim i odgledam lion (2017) režija gareth davis, uloge sunny pawar, dev patel, rooney mara I nicole kidman.

 

skoro mi se nije desilo da jurim maramice i da mi se stomak veže u čvor.

rađeno prema istinitom događaju i autobiografskoj knjizi 'a long way home' saroo brierley-a.

saroo petogodišnji klinac iz indijske bestragije se odvoji od starijeg brata i spletom okolnosti završi u 1600 km udaljenoj kalkuti kao prosjak. odatle ga usvoji bračni par ozija. 20 godina kasnije saroo počinje da traži svoju biološku porodicu.

 

dev patel je dobar glumac, lep lep :wub:, ali film definitivno nosi klinja sunny pawar.

nicol kidman u dosta dobroj epizodi.

naravno, film je pokupio silne nagrade.

Edited by beta kentauri
  • Wub 1
Link to comment

Balle perdue (2020)

 

Lično volim ovakve filmove. Nekoliko zabavnih scena tuče, nekoliko zabavnih atrakcija sa kolima. Cela verovatnost filma je žanrovska i dosledna. Nijednog trenutka ne gnjavi ni sa kakvom moralnom ili političkom pretenzijom. Sve što je jasno i što gledalac iznad nivoa idiota može i sam da shvati ostaje u elipsama i ne opterećuje dijalog. Ne traje ni predugo, tik do sat i pol. 

 

Upravo film kakav mi je odgovarao kada sam u sitne sate poželeo da vidim jedan obični akcioni krimić. Naravno, obično, kada se ostvari, ume da nosi sa sobom tu jednu vrstu izuzetnosti...

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Bogotac said:

Tenet odlican,sve ono sto ocekujes od Nolana

da? kakav je ton? ovde ga kritika skoro kolektivno ojadila zbog tona, kazu konverzacije se uopste ne cuju od raznih okolnih efekata. i kazu da je najverovatnije da je nolan to namerno uradio da bi se publika vise uzivela al kao ne pije vodu. kolko god da se uzivis pola se ne cuje.

 

ja sam relativno sumnjicav i skeptican al nije da ne primecujem da postoji taj trend u poslednje vreme da ako zelis da cujes glumce, moz da ogluvis od buke kad prestanu da pricaju. postoji ta neusaglasenost otkako su odlucili da se ama bas sve okolo mora cuti pa su ti efekti prenaglaseni naustrb glasova glumaca.

Link to comment

Ne preteruju. Procena je subjektivna, naravno. Naglašavam ovo zato šte meni film uopšte nije legao, i moguće da mi je prag bio spušten zbog opšte iritiranosti. A moguće da je i nadrkanost posledica ubijanja zvukom (između ostlaog). :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...