Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

power project, mind project ili tako nesto na netflixu...kao neki sci-fi, triler, jamie foxx i gordon...ugasila posle 10minuta. katastrofa
da nije Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, mlatko said:

da nije Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

project power se zove

 

sad nadjoh. kakva glupost. najgore je sto ce ovakva sranja sve vise da stancuju. otupecemo skroz

Link to comment
6 minutes ago, Moća said:

Ima li nas prevod? Taj sam film uhvatio na kratko na Rts pre sigurno 15 godina i ostao mi je u secanju ali nikako da ga pogledam i sad si me podsetio.

I ja ga se tokom robijanja setio kao davno gledanog, na YT nasao nas prevod na nekom od kanala koje neguju onih zaludjenika za ruske filmove, potrazicu...

Sa engleskim titlovima ga imam i na CD-u, ali mu mnogo bolje stoje srpski titlovi ako se ne zna ruski.

Link to comment

Jos jedan posle koga sam 'ladno ocekivao da mi se uruci neka nagrada sto sam ga celog odgledao. Ali, ne, cak sam i platio za to...

 

Vitalina Varela (2019)

 

Moguce je da je film jako dobar, ali da sam ja glup i nista ne razumem (cak verovatno.) Posle ovog, odustao sam od daljeg gledanja MIFF-a, bez obzira sto su placeni jos neki filmovi... Ne mogu vise.:wacko:

Link to comment
31 minutes ago, Indy said:

Jos jedan posle koga sam 'ladno ocekivao da mi se uruci neka nagrada sto sam ga celog odgledao. Ali, ne, cak sam i platio za to...

 

Vitalina Varela (2019)

 

Moguce je da je film jako dobar, ali da sam ja glup i nista ne razumem (cak verovatno.) Posle ovog, odustao sam od daljeg gledanja MIFF-a, bez obzira sto su placeni jos neki filmovi... Ne mogu vise.:wacko:

Ne mozes tek tako da napustis izvestavanje sa festivala :mad: valjda se i mi nesto pitamo.

Link to comment

And Breathe Normally (2018)

 

spacer.png

 

Sve PK kućice uredno štiklirane za producente, a ispalo i za žiri festivala (Izoldin dugometražni prvenac). Kraj znaš manje-više od početka, samo je pitanje detalja, kako tačno... Jedini plus filma: ne da ti da pasivno gledaš ni minut, moraš da razmišljaš i nagađaš šta se sve desilo nekad ranije ili izmežu, negde drugde, da se uklopi u radnju scena n i n+1. Napor posle nekog vremena besmislen, mene likovi nisu dovoljno vezali. Do senzibilteta je, može biti. 

Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Ne mozes tek tako da napustis izvestavanje sa festivala :mad: valjda se i mi nesto pitamo.

 

Daj, bre, nismo u vojsci, poštuj njegov izbor. Ako hoće da ga bacimo lavovima, bacimo ga lavovima :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...