Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

57 minutes ago, Host said:

Nemam prijatelja na forumu.

 

Lazzaro Felice

 

Idealan film za ljude koje mrzi da malaju zidove, prozore, vrata i dovratnike kao sav nenormalni svet, a vole da posmatraju farbu kako se susi. Dva sata magicnog realizma, dubokih metafora i znacajnih pogleda u super 16 formatu. Ovaj smor ni tri kungfua nece sprati.

:sad:

da li ti treba psihosocijalna podrska?

Link to comment

konačno sam iskopao naše titlove za dva kanadska filma koja dugo čame na disku. odgledao sam ih ranije sa engleskim titlovima no, dosta prođe ispod radara. vrlo dobri filmovi, iz kvebeka, snimljeni u prošlom veku. pogledajte ako vam dopadnu šaka 

mon oncle antoine

jesus de montreal

 

iače, traćim vreme gledanjem gledanog (uključujući i kratke čaplinove filmove) najčešće crno bele engleske iz 60tih.

Link to comment

Extraction.

U neko prošli vreme ovo bi bio blokbaster. Danas je samo OK akcioni film koji je toliko ogrezao u algoritam da se ni ne trudi to da sakrije.

Otprilike motiv za pravljenje je to što indija ima preko milijardu stanovnika a srazmerno malo netflix usera. Tako da je jednog dana kompjuter izbacio da se snimi film sa indijskom postavom uz jedno AAA ime (Chris Hamsworth) I jednog prepoznatljivog B list glumca koji se već nalazi u Netflix ergeli (Pandur iz Stranger Things) na to se doda i baš zao i gadan negativac iz susedne zemlje, jeftini produkcijski troškovi, potencijal za daleko jeftiniji sequel i snimanje može da počne.

Nakon toga se film piše kao igrica sa Sege. Mali mlati klince, pa dođu stariji, pa posle starijih krimosi, kad njih sredi tu su i policajci, specijalci i vojska. Njih Chris poroka većinom Glockom kroz pancir ali dobro sad. Onda dođe I poručnik glavnog zloće da se i on pokaže kao final under boss. Jedino što je nedostajalo je da u zadnjem trenutku izleti glavni negativac sa zlatnim AK47

TLDR Extraction = Thor u sred internog sukoba u Ciganmali nagoni Rome na buljuke a Alfa Romeo hoće da mu dođe glave.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Ekstrakšn ima par super scena iz jednog kadra (valjda se tako.kaže). Generalno je dobra pucačina samo ja nisam ukapirao poslednju scenu, kad klinac pliva.
Ona riba je isto poznata britanska glumica indijskog porekla


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
6 hours ago, Moća said:

Ivy nisi razumela rasa ::D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

 

dobro..evo sad sam razumela

od sveckog filma on ocekuje da bude akcioni :D

Link to comment

qVbe9ky.jpg

 

https://www.imdb.com/title/tt5503686/

 

Film radjen po istinitoj prici o njujorskim striptizetama koje su razvile semu kako da drogiraju i pljackaju klijente, uglavnom zagorele Wall Street biznismene, pa onako nije lose, ali nije ni bas za preporuku ukoliko vam ova tema nije toliko privlacna.

 

Ja sam iskljucivo gledao zbog Jennifer Lopez, vec vise od dvadeset godina mi je jedna od glavnih simpatija, a i dalje izgleda brutalno, pa ko ne zeli da gleda film, mogu ja da ga prepricam bez ijedne napisane reci, dovoljno je da zavirite u spojler :wicked:

 

Assured-Faroff-Africanbushviper-size-res


giphy.gif
giphy.gif
WindingHopefulJaguarundi-size_restricted
7928523-C-9-B67-46-C4-8-B2-D-E292-FFAC16
E345369-F-0830-4400-8-A02-F26-ACBE7-C3-D
l9z5sdhuf9141.png
9oa9lwg7rcz31.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...