Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Official Secrets. Zanimljiva istinita priča, ali fali malo dramatike da bi bio bolji tj zanimljiviji film.

 

Svakako vredi pogledati, korektan je.

Link to comment
6 hours ago, maheem said:

Dobar je, bitanga, prospe koju mudrost tu i tamo, cure vlaže, dečaci respektuju

Ko na forumu :fantom: tetrebska posla.

 

Gledao Cold Pursuit - blentavo, mrsavo. Mislim da ni Liam nije bio u filmu, koji se zaboravlja, pre nego sto se zavrsio.

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Ko na forumu :fantom: tetrebska posla.

 

 

 

takav je mozda bio pre nego sto si otisao poslednji put. sad ne zaklapa, u opasnu zenturacu se pretvorio, ne bih s njim ni motor delila. verovatno bi ubio preko blutootha kakve su varijacije vetrova a aerodinamika kacige. 

 

il ti objasnjava kako se pravilno peru sudovi....

 

plus soroš placenik. jebale ga ngo...uh sto mrzim iskljucive ljude...

Link to comment

1917 -  Manje me smorio nego Dunkirk, moze da prodje ali nikako ne kapiram 8.3 na imdb:unsure:

 

Felon - korektan, najvise zbog Vala Kilmera

 

 

Link to comment
23 minutes ago, ToniAdams said:

pa fini je 17, posten film. ne pretenduje da neku mudros deliveruje, vise ko neka frst prson igrica. ja sam zadovoljan.

 

Ma ok je, ne kazem, nego nema nekih turbulencija i veleobrta kako sam se mozda nadao. Ako sam dobro skontao, to je neka biografska prica jednog vojnika ili koga vec, mozda nije ni trebalo da bude preterano napeto.

Link to comment

spacer.png

 

Targets - Iz nekog razloga dugo izbegavao Bogdanovicev prvenac, mislio da se na njemu "ucio", da verovatno nije nesto posebno.

 

Boy, I was wrong. Kad je neko talentovan, to se odmah vidi, pa i kada snima sa jako malo para. Jos kad sam procitao da mu je Corman dao uslov da mora da angazuje Karloffa i koristi delove iz Terrora, svaka mu cast kako je genijalno uklopio dve price u jednu..

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...