Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 hours ago, *edited by mod said:

Ultras na Netflixu.

 

Pa za njihov nivo filmske produkcije je dosta dobro. Inace onako prosek. Navijacke bande stare garda koja polako kapira besmisao svega toga vs mladi koji se loze.

 

Sem toga lepo snimano po Napulju pa valja i zbog toga pogledati.

kad si u ofisu, pogledaj i ovo

 

klasik

Link to comment

krenula da biram nesto od viskontija i izaberem tropa de elite a posle toga i drugi deo (stigla do pola, legla u 4am) 

 

toliko o mojoj sinocnoj umetnosti. ako nisam 10x gledala do sada oba dela...kako mi ne dosadi

Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Vagner Moura ubio u Narkosu kako glumi Pabla. Kad sam pokazao zeni sliku kao specijalca iz trope nije mogla da veruje.

 

 

jooj i muz mi voli narcose, nekog pendeho frajera pogotovu...al nikako da pogledam makar jednu epizodu

Link to comment
11 minutes ago, Host said:

Taj mu je realno najbolji :fantom: 

 

Jel ima jos neko da mrzi Tropa de Elite? Fasisticke parapolicijske jedinice pod komandom Bolsonara upadaju ljudima u domove. Uzasan film. 

 

cekaj, oces da kazes da mrzis ova dva filma?! :ohmy:

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Host said:

Stop policijskom nasilju!

 

:isuse: u koji se ti budjav klit pretvaras majko mila...

daj mi te tvoje novce u zamenu za malo moje pameti :D

 

 

pa film upravo pljuje po pokondirenoj policiji

Edited by mustang
Link to comment
37 minutes ago, mustang said:

 

 

jooj i muz mi voli narcose, nekog pendeho frajera pogotovu...al nikako da pogledam makar jednu epizodu

Ne znam koj je taj ili neko ime ili nadimak daj :D

Link to comment

Vaistinu je drugi deo bolji. Mada ni prvom nista ne fali. Jbg uvek ces da imas ljude koji ce takve filmove da shvate kao lozenje i na prvu loptu. Kao Rane kod nas.

Link to comment
35 minutes ago, Host said:

To je drugi deo. U originalnom filmu nema nikakvog nijansiranja, nikakvih dilema glavnih junaka ni motivacije osim idi u favelu i pucaj. Istovremeno se sprda sa nevladinim organizacijama koje jedine u Brazilu pokusavaju da pomognu obicnim ljudima u favelama.

 

 

mi ocito nismo gledali isti film onda. evo suze mi na oci od tvoje zalopojke za ngo u brazilu. boze me oprosti, zvucis ko soroshev placenik. 

 

 

 

28 minutes ago, *edited by mod said:

Vaistinu je drugi deo bolji. Mada ni prvom nista ne fali. Jbg uvek ces da imas ljude koji ce takve filmove da shvate kao lozenje i na prvu loptu. Kao Rane kod nas.

 

 

objasni sta mislis pod lozenjem? ne razumem ti stav u vezi rana, za mene licno najbolji dragojevicev film....mozda zato sto mi lako bilo da se identifikujem kao sto ce ljudima koji su ratovali biti lepa sela. 

 

 

 

prvi deo secira policiju, klasnu nejednakost i uticaj posla na porodicu

 

drugi deo je osvrt na korupciju u vrhu i policijom. 

 

jedina nelogicnost je zasto je matias povukao okidac ako je imao naredjenje da stand down. njegov karakter nisu dovoljno istrazili da se bar oseti motiv ili njegov put ka toj odluci. bio je iznenadjenje za mene obzirom da je do tada prikazan kao bistar i lojalan istini i komandi nadredjenog. 

Link to comment
8 minutes ago, mustang said:

objasni sta mislis pod lozenjem? ne razumem ti stav u vezi rana, za mene licno najbolji dragojevicev film....mozda zato sto mi lako bilo da se identifikujem kao sto ce ljudima koji su ratovali biti lepa sela. 

 

Lozenje klinaca koji su odgledali film i skapirali da je poruka kako su Pinki i Svaba totalni carevi i da to tako treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...