Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nakon sedam dana, još jedan Visconti: L'Innocente

Sećam se kadrova iz ovog filma, ali ga igrom slučaja nikada ranije nisam gledao. Klasično oblikovan, bez praznog hoda, stilizovan, uz odličnu muziku i sjajnu glumu, meni dovoljno  za izgubiti se u ta dva sata.

 

I dve prelepe žene:

L_INNOCENTE_theatrical2.jpg

 

Link to comment

hm...mogla bih ga ponoviti...viskontija

 

 

al odgledah sinoc bangladeski johny wick sa thorom...extraction...full krav maga, ubi jedno njih dvesta, pustio suzu dva puta ljubi ga majka, meni se cini da ce posle ovog filma u neke drame na samrti....jer ovde je bio u full spidu non-stop. kad se ja umorih od gledanja a kamoli on :D

 

u dobra stara vremena dok je vhs jos postojao ovo bi bio odlican B akcioni film! preporuka cisto zbog nostalgije

 

 

skroz amaterska resenja za neke stvari al dobro

 

 

 

na netflixu je

Edited by mustang
Link to comment
23 hours ago, mustang said:

hm...mogla bih ga ponoviti...viskontija

 

 

al odgledah sinoc bangladeski johny wick sa thorom...extraction...full krav maga, ubi jedno njih dvesta, pustio suzu dva puta ljubi ga majka, meni se cini da ce posle ovog filma u neke drame na samrti....jer ovde je bio u full spidu non-stop. kad se ja umorih od gledanja a kamoli on :D

 

u dobra stara vremena dok je vhs jos postojao ovo bi bio odlican B akcioni film! preporuka cisto zbog nostalgije

 

 

skroz amaterska resenja za neke stvari al dobro

 

 

 

na netflixu je

I mi smo sinoć to odgledali. 

Savršen film za doba korone i zabranu kretanja. Da se ne zamaraš previše sadržejem,

 Ispucaše više municije nego Švarceneger u najboljim danima. :D

I isto sam pomislila, da su devedeste ovo bi bio ekstra B film.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ultras na Netflixu.

 

Pa za njihov nivo filmske produkcije je dosta dobro. Inace onako prosek. Navijacke bande stare garda koja polako kapira besmisao svega toga vs mladi koji se loze.

 

Sem toga lepo snimano po Napulju pa valja i zbog toga pogledati.

Link to comment
33 minutes ago, mustang said:

to su oni fenserica huligani? 

 

Pa nisu nesto fenserica. Vise je to ili bas  matora ili bas mladja ekipa, mada ima taj glavni lik koji u stilu dalmatinskog galeba ide polugo veci deo filma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...