Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 minute ago, ToniAdams said:

uf tu konelijeva izgleda kao milijardu dolara.

 

gledo djentlmena, nekako mi zao sto je kraj onako zbrzan i bezveze, fino pak vozio. 

Najbolja u Holivudu.

Link to comment
53 minutes ago, Skyhighatrist said:

Đentlmen, Big Dave isti DJV (dobro, malo je lepši od DJVa)...


Gentlemen bi mogao proći kao srpski film.
Ima DJV, ima Jovanjicu...

 

A ja danas odgledao Becket(1964)

Pristojna istorijska drama sa odličnim Peter O'Toole-om i Richard Burton-om.

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Đentlmen, Big Dave isti DJV (dobro, malo je lepši od DJVa)...

 

:laugh:

E jeste, bravo.

Palo mi na pamet, DJV-u ni ne mora da se napakuje neka svinjarija™, samo treba pronaci snimke i objaviti..

Link to comment
21 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

:laugh:

E jeste, bravo.

Palo mi na pamet, DJV-u ni ne mora da se napakuje neka svinjarija™, samo treba pronaci snimke i objaviti..

 

Ko je DJV?

Inace i nama je bio neizmerno zabavan film.

Link to comment

The Banker. 

 

Relativno dugo me nešto nije ovako uvuklo od početka do kraja. Film nije spektakl, ali vozi od starta do finiša, baš kako treba. Istinita priča, zanimljiva tematika, a rasna tema mi je uvek tragična ali zanimljiva za pogledati. 

Link to comment

Ne znam jel ovde ima ljubitelja korejskih filmova, ja sam se odavno navukao na korejsku kinematografiju i mislim da sam od Pepermint Bombona pa do Parazita odgledao skoro trocifren broj njihovih filmova tokom svih ovih godina, uglavnom retko sta mi se nije svidelo i drago mi je sto je napokon jedan njihov film dobio Oskara, a realno gomila njih je zasluzila da makar bude nominovana prethodnih godina.

 

Zadnji koji sam odgledao je Exit, napisan i reziran od strane coveka kojem je ovo prvi film u karijeri i odmah je pokazao ozbiljan talenat, glavna glumica je jedna veoma popularna korejska pevacica, inace jedno preslatko stvorenje, a radnja film se od klasicne komedije brzo pretvara u uzbudljivu akciju, sve u svemu super zabava od prvog do poslednjeg minuta.

 

https://www.imdb.com/title/tt10648440/

 

O0cspsP.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...