Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 10.4.2020. at 11:23, Nikodije said:

the platform

bogme, hajp koji je stvorio je opravdan, genijalan film.

Ozbiljno ?

Sad sam odgledao i jedini sto imam da kazem je da je banalan i dosadan. Mozda propustam, pa me zanima sta je bas do te mere dobro ?

Link to comment
6 hours ago, Lezilebovich said:

Ozbiljno ?

Sad sam odgledao i jedini sto imam da kazem je da je banalan i dosadan. Mozda propustam, pa me zanima sta je bas do te mere dobro ?

 

Pa sad, glupo je da ti objašnjavam™ šta je dobro, imaš pravo da ti bude banalan i dosadan, svako ima pravo na svoj (ne)ukus.

Link to comment

Long Shot - ne pamtim kad sam pogledao neki rom kom, pa reko ajde malo. U stvari nije loš, uprkos par klasičnih gluposti neizbežnih za ovaj žanr. Na primer, uvek je zaplet: neko sa nekim želi da se spanđa, pa uspe, pa je sve super, pa se razjebu oko neke gluposti ničim izazvane al čisto da se ispuni forma, pa se na kraju pomire :wub: Al ajde.. Šarliz Teron naravno melem za oči. Kraj očekivan, al sve u svemu, nije mi bilo dosadno.

 

A quite place. Korektna izvedba, bez puno smaranja i okolišanja. Tačnije, jedan od retkih sa "vanzemaljskim čudovištem" da mogu tako da ga ocenim. Vrijedi overiti.

Link to comment

Pogledao sam famozni Korejski Memories of Murder. Ne mogu jbg, opet me glupavi od dva detektiva klackao na tome da li je film loša komedija ili uvod u dobar triler, toliko je stupidno njegovo ponašanje, da nisam mogao da shvatim film za ozbiljno prvih sat vremena. Druga polovina je odlična, ali sam realno očekivao mnogo više sa obzirom na tematiku.

Link to comment
23 hours ago, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

The Gentlemen - That pikey cunt Richie still got it. Super zabava..

 

Da nije, iz meni potpuno nepoznatog razloga potrošio prvih pola sata pokušavajući da kopira Tarantina, ovo bi bio odličan film. Ovako je samo prosečan. 

Link to comment

Zazidani Kokana Rakonjca

Oproštajni Kokanov film, Ljuba Tadić na vrhuncu i Bata Stojković koga nadsinhronizuje Branko Pleša, koji se, opet, pojavljuje u flešbekovima... jbt

Biće verovatno repriza na Film Klubu.

Sent from fav toy

Link to comment

Ja sam ovaj film kao klinac gledao sa montažerom Mihailom Ilićem uz priču "šta gde i kako".
On je tada pričao kako je Rakonjac kretao u snimanje filma bukvalno sa već slikom završenog filma u glavi...
Ilić je inače bio baš talentovan montažer, ali su ga "druge stvari u životu " omele da zaista zasija i takoreći dobije zasluženo mesto...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, April said:

Zazidani Kokana Rakonjca

Oproštajni Kokanov film, Ljuba Tadić na vrhuncu i Bata Stojković koga nadsinhronizuje Branko Pleša, koji se, opet, pojavljuje u flešbekovima... jbt

Biće verovatno repriza na Film Klubu.

Sent from fav toy
 

 

Ti flešbekovi sa Plešom su, zapravo, scene iz prethodnog Rakonjčevog filma Pre istine, a Zazidani su, na neki način, nastavak tog filma.

Link to comment

Гледао сам Зеркало, и Кин дза дза. 

 Што се тиче Зеркала, очигледно је да маторим јер сам без проблема одгледао цео филм без паузе. Није моја шоља чаја али ме дојмио.

 

Што се тиче Кин дза дза, стварно је крижанац Побеснелог Макса и Монтија Пајтона. Уживао сам

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...