Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Priznajem pao sam na HboGo na poster sa Emili

 

91dbjjSp1FL._SL1500_.jpg

 

Los krimic, ravna linija a ni ona se nije skinula. Za zaobici.

 

Ni Netflix se nije proslavio sa 2.5 sata Lost City of Z

The_Lost_City_of_Z_(film).png

 

Bukvalno je film podeljen na trecine u kojima lik iznova radi iste stvari u drugacijim vremenskim periodima...

Link to comment

nesto od odgledanih:

 

funny face sa odri i fred asterom, mnogo sladak film, perfektno, ali perfektno stilizovan. kao da je sniman ovih dana. sem njenih mokasina koje su malcice demode, sve ostalo sto je nosila odri, nosila bih i ja sada (znam, smizla sam i instagram je za ove price, al sta cu kad voLEm). vidi se da su avedon i zivansi umesali prste u film.

jes da su sartra malo opljuvali, ispao je neki negativac, ali ajd sad... 

 

Celle que vous croyez sa zilijet binos koja je prelepa u filmu. mislim da mi ni kao mlada nije bila tako lepa (xaxaxax... kiselo grozdje, mi smo skoro vrsnjakinje a i dan razlike je izmedju nasih rodjosa) film onako, nije los, ja se primila, al zbog specificne i licne situacije. dakle, nista posebno, ali moze da se gleda.

 

greta - odgledala sam je samo zbog izabele za koju ne mogu da zamislim da u stvarnom zivotu moze da bude normalna i da ne svira klavir :happy: film je njesra, ali odgledala, sta cu kad se primam na ludjake, karma, sta li je...

 

immortal beloved film o betovenu sa oldmanom i isabelom roselini. nije bas sjajan kao amadeus u filmskom pogledu, ali ko voli betovena nije lose. meni bilo sjuper.

 

little women ima ga na trafikama u sjajnom kvalitetu,  a film je... pa savrsen. lora i ronan fenomenalne, i kao karakteri i kako su iznele uloge. prelep, prelep (zenski) film!

Link to comment
5 minutes ago, nezvanova said:

nesto od odgledanih:

 

Celle que vous croyez sa zilijet binos koja je prelepa u filmu. mislim da mi ni kao mlada nije bila tako lepa (xaxaxax... kiselo grozdje, mi smo skoro vrsnjakinje a i dan razlike je izmedju nasih rodjosa) film onako, nije los, ja se primila, al zbog specificne i licne situacije. dakle, nista posebno, ali moze da se gleda.

 

 

Kakva je muzika? Radio je Ibrahim Maalouf, on mi je generalno odlican..

Link to comment

e, sad cu ponovo da pogledam pa da ti kazem :D u svakom slucaju, nije narocito upecatljiva, ali mislim da je to sasvim ok u sklopu price. 

da sam znala, bolje bih obratila paznju, ali nisam pogledala a nije mi nigde bas toliko odusevilo da bih naknadno pogledala. 

:D

Link to comment

Konacno uhvatih dobar film na onom stream festu.

 

The Beast, korejski iz 2019te. Odlican crime/cop film. kolio je dostupan na trafikama to vec ne znam ali svakako da vredi da se odgleda.

 

Uz laku zabavu mora i malo dokumentarstine, tu verovatno vec dobrano kasnim ali svaka preporuka za They shall not grow old. Peter Jackson remasterizovao slike i snimke iz WWI uz audio svedocanstva iz prve ruke. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...